اندرو توماس غول پیکرها در برابر کابوی ها بازی نمی کند

اندرو توماس غول پیکرها در برابر کابوی ها بازی نمی کند


آرلینگتون ، تگزاس. غول ها انتظار داشتند که اندرو توماس تصمیم روز بازی یکشنبه باشد-و حتی این زمان کافی برای بحث در مورد تماس نزدیک نبود.

نبرد دست چپ سال دوم حدود 90 دقیقه قبل از شروع کابوی ها اعلام شد ، اما شروع نشد. در عوض ، غول ها در برخورد چپ به ناتی سولدر و در برخورد دست راست به مت پارت روی آوردند.

توماس کاهش یافته ضربه بزرگی به غول ها است ، بیشتر از دست دادن استرلینگ شپرد میزبان و داریوش اسلاتیون و مدافع خط جابریل پپرز.

مشخص نیست که آیا توماس هنگام بازی روشن می شود تا آکنه را محدود کند یا فقط در مواقع ضروری موجود است. غولها ، که هفته گذشته با 27 امتیاز تهاجم کردند ، کوری کانینگهام ، کهنه سرباز را از تیم تمرین خارج کرد تا در صورت آسیب دیدگی ، به عنوان یک ضربه سریع عمل کند.

توماس درست در میانه فصل کالیبر Pro Bowl قرار دارد و تنها یک ضربه پشتی می دهد و در 185 مسدود کننده پاس کیف را واگذار نمی کند. شیرجه عمیق تر از نوار نشان می دهد که توماس در حالی که بیشتر در یک جزیره می ماند ، رهگذران را خفه می کرد ، زیرا غول ها از تنگ و دونده استفاده می کردند تا با سرباز یک تیم دوگانه یا تراشه های سمت راست را مسدود کنند.

اندرو توماس
AP

بدون توماس ، سولدر به چپ برمی گردد ، جایی که بیشتر دوران حرفه ای خود را در آنجا بازی کرده است. او در مجموع 20 کیسه اجازه داد وقتی غولها تاکتیکهای خود را در سالهای 2018 و 2019 ترک کردند قبل از خروج از فصل گذشته و بازگشت برای یافتن توماس در کار خود.

غولها به پرارت هر فرصتی را می دادند تا در موقعیت اولیه مقابل توماس پیروز شوند ، اما سولدر در پایان اردوی آماده سازی ، Peart را به عنوان مبتدی اشغال نکرد. پارت ، که کار خود را در فصل های زیادی آغاز می کند ، در هفته 1 19 بازی تهاجمی انجام داد ، اما در هیچ یک از سه بازی گذشته بازی نکرده است.

حمله غول پیکرها در هشت مسابقه 20 حیاط در هفته گذشته شروع شد وقتی که دانیل جونز ، مدافع وسط و جیسون گرت ، هماهنگ کننده حمله ، از تجاوز تازه کشف شده ای پرده برداشتند که به راحتی می توان به اعتماد به نفس در دفاع از کورها پی برد.

جونز هفته گذشته گفت: “این تأثیر زیادی بر من ، همه دارد.” “او عالی بازی کرد. هیچ رازی نیست فکر می کنم وقتی نوار را روشن می کنید ، پاس ها را متوقف می کند. با هر کسی که روبرو شد ، خیلی خوب بازی کرد. این نهایت بازی تیمی است و موقعیت مهمی است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *