انتقال اطلاعات WhatsApp از تلفن شما مشکل انتقال داده را به سادگی حل کنید.


راه حل انتقال داده های واتس اپ از گوشی

چه خبرواتس اپ) یکی از مهم ترین برنامه های ارتباطی در جهان است که بیش از دو میلیارد کاربر دارد. اگر می خواهید هنگام خرید یا تغییر تلفن همراه خود، تمام گزارش های چت خود را ذخیره کنید، شما باید نحوه انتقال داده های واتس اپ را یاد بگیرید. با این حال، انتقال داده‌های واتس‌اپ از یک گوشی به گوشی دیگر می‌تواند کمی مشکل باشد، به خصوص زمانی که می‌خواهید اطلاعات را به تلفنی با سیستم عامل دیگری انتقال دهید. در این مقاله، گزارش های چت واتس اپ فیلم های معرفی راه‌حل‌هایی برای کمک به انتقال عکس‌ها و پیوست‌ها به گوشی دیگر.

داده های WhatsApp را از تلفن خود انتقال دهید.

اگر گوشی هوشمند جدیدی تهیه کردید و WhatsApp را نصب کردید، چت ها و گروه های قدیمی شما به طور خودکار به تلفن جدید منتقل نمی شوند. اما با چند مرحله ساده، پیام های شما، همه تصاویر و رسانه ها را می توان به طور دائم به دستگاه جدید منتقل کرد. داده های آیفون (سیستم عامل) iOS.) شما به یک گوشی اندرویدی سوئیچ می کنید. برخی از خدمات انتقال داده های WhatsApp از تلفن شما عبارتند از Google Drive و iCloud.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از طریق Google Drive

WhatsApp در تلفن های هوشمند اندروید در Google Drive (درایو گوگل) برای پشتیبان گیری خودکار استفاده می شود. نسخه پشتیبانی واتساپ (کپی 🀄) با شماره تلفن متصل به WhatsApp و حساب Google مرتبط است. بنابراین، مهم است که جزئیات حساب Google خود را پیگیری کنید. اتصال به Google Drive انتقال چت را آسان می کند. با این حال، برخی از مراحل برای جلوگیری از حذف پیام مورد نیاز است.

بسته به تنظیمات فعلی خود، می توانید ویژگی پشتیبان گیری خودکار را خاموش کنید یا آن را روی هفتگی یا ماهانه تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات و پیام ها به تلفن جدید شما منتقل می شوند. پشتیبان گیری دستی

برای پشتیبان گیری در واتس اپ مراحل زیر را انجام دهید:

  • نرم افزار WhatsApp را نصب کنید و به قسمت تنظیمات بروید.
  • انتخاب چت ها (چت) را انتخاب کنید.
  • به بخش پشتیبان گیری چت (رزرو چت) برو
  • بر حسب انتخاب پشتیبان گیری روی (پشتیبان گیری) کلیک کنید.

نکات مهم برای پشتیبان گیری از داده ها

مراقب باشید که فیلم ها را کپی نکنید (با استفاده از برنامه هایی مانند سایر برنامه ها). Google Photos) ویدیوهای شما حذف خواهند شد. پس این اولین انتخاب است. ویدیوها را آپلود کنید چک کنید (از ویدیوها نسخه پشتیبان تهیه کنید). اگر نه، نسخه‌های پشتیبان فقط حاوی پیام‌ها و عکس‌ها هستند.

بازیابی دادهها

همه پیام‌های تلفن قدیمی شما اکنون در Google Drive ذخیره می‌شوند. می توانید یک تلفن همراه جدید نصب کنید. اما فراموش نکنید که حساب Google خود را با همان شماره تلفن / سیم کارت در دستگاه جدید ثبت کنید. برای اطمینان به جای اتصال به داده تلفن همراه (اطلاعات تلفن همراه(به نقطه دسترسی)وای فای) اتصال

وقتی برای اولین بار واتس اپ را در گوشی جدید روشن می کنید، آیا می خواهید پیام ها و رسانه های ذخیره شده در حساب Google خود را بازیابی کنید؟ برنامه از شما می پرسد که آیا اینطور است یا خیر. باید تأیید کنید که می‌خواهید از فایل پشتیبان برای دانلود همه پیام‌ها و سایر فایل‌ها در پس‌زمینه استفاده کنید. با این حال بسته به تعداد فایل ها، این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد.

بازیابی اطلاعات WhatsApp از طریق سرویس iCloud در آیفون.

مراحل پشتیبان گیری برای دارندگان آیفون سخت نیست. توجه داشته باشید که چت های شما به جای Google Drive در فضای ذخیره آنلاین حساب iCloud شما ذخیره می شود. برای انتقال اطلاعات واتس اپ از آیفون به قسمت تنظیمات واتس اپ بروید. سپس گزینه چت ها (چت) را انتخاب کنید. سپس به بخش پشتیبان گیری از چت انتخاب دندان ویدیوها را آپلود کنید پس از بررسی، روشن است اکنون ذخیره کنید کلیک

هنگام راه اندازی آیفون جدید، حتما از همان Apple ID استفاده کنید.شناسه اپل(از تلفن قدیمی و iCloud Drive استفاده کنید)iCloud Drive) و از همان شماره تلفنی که قبلا در واتس اپ ثبت نام کرده اید استفاده کنید. واتس‌اپ از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید پیام‌ها و رسانه‌های پشتیبان‌گیری شده را در اولین دسته بازیابی کنید. شما یک انتخاب دارید. تایید انتخاب کنید و منتظر بمانید تا داده های شما به صورت خودکار منتقل شوند.

انتقال داده های واتس اپ از آیفون به گوشی های اندرویدی.

در اکتبر ۲۰۲۱، گوگل اعلام کرد که اکنون ۱۲ گوشی اندرویدی می توانند لاگ های واتس اپ را با استفاده از کابل لایتنینگ از آیفون ها منتقل کنند. یو اس بی (USB-C) منتقل کردن. آره، قبل از انجام این کار، واتس اپ را در هر دو دستگاه به روز کنید و مطمئن شوید که واتس اپ در تلفن جدید با همان شماره تلفن آیفون قدیمی ثبت شده است.

این روش در تنظیمات پیش‌فرض اندروید کار می‌کند، بنابراین امکان بازیابی پیام‌های واتس‌اپ در گوشی اندرویدی با نصب واتس‌اپ روی آن وجود ندارد. از این رو اگر دستگاه قبلاً روشن شده باشد، باید آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

برای اتصال داده های واتس اپ از گوشی اپل به گوشی اندرویدی، در حین نصب اندروید، هر دو گوشی را با کابل وصل کنید. Lightning-USB وصل شوید و مراحل را دنبال کنید. آن را خراش دهید QR کد را با دوربین آیفون اسکن کنید تا چت های واتس اپ نمایش داده شده را منتقل کنید. اگر اسکن انجام نشد، WhatsApp را در آیفون باز کنید. سپس به تنظیمات بروید، «Chats» را انتخاب کنید و گزینه Transfer Chats to Android را انتخاب کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:

  • انتخاب شروع کنید در iPhone انتخاب کنید و منتظر انتقال فایل باشید.
  • گوشی اندرویدی جدید خود را روشن کنید، سپس WhatsApp را نصب و راه اندازی کنید.
  • شماره تلفن ثبت شده در WhatsApp را در آیفون خود وارد کنید.
  • WhatsApp فایل پشتیبان را پیدا می کند انتخاب وارد کردن انتخاب کنید

پس از فعال سازی واتس اپ در گوشی جدید خود، دستگاه قدیمی دیگر پیامی دریافت نخواهد کرد. پیام های پرداخت (پیام های پرداخت) و گزارش تماس ها به دستگاه جدید منتقل نمی شود. فقط پیام ها و رسانه ها (تصاویر، فیلم ها، پیام های صوتی) منتقل می شوند.

پشتیبان گیری و بازیابی مرد چاد

اگر گوشی اندرویدی دارید و روش قدیمی را ترجیح می دهید، می توانید خودتان این کار را انجام دهید.خود انسان) از گزارش های چت WhatsApp پشتیبان بگیرید. برای ایجاد یک نسخه پشتیبان مراحل زیر را دنبال کنید. (همان فایل آپلود شده در Google Drive در حافظه گوشی هوشمند شما ذخیره می شود.)

ابتدا فایل منیجر گوشی قدیمی خود را باز کنید و به پوشه بروید. واتس اپ برو پوشه اینجا روشن کن معمولاً “آخرین فایل را انتخاب کنید.msgstore.db.crypt[number]برای کپی کردن فایل در سرویس ذخیره سازی ابری یا ایمیل، از گزینه اشتراک گذاری روی برد استفاده کنید.

اکنون یک پوشه در گوشی جدید وجود دارد. WhatsApp> پایگاه های داده روی حافظه داخلی دستگاه ایجاد کنید. فایل را در یک پوشه جدید کپی کنید. همچنین می توانید از رایانه شخصی برای کپی کردن فایل های پشتیبان و انتقال آنها به تلفن جدید استفاده کنید.

اولین باری که واتس اپ را در گوشی جدید خود روشن می کنید، باید برنامه را با همان شماره تلفنی که در دستگاه قدیمی خود استفاده می کردید راه اندازی کنید. پس از تایید شماره، WhatsApp فایل پشتیبان را جستجو می کند. وقتی از شما پرسیده شد “آیا می خواهید چت های خود را بازیابی کنید؟” انتخاب آن را پس بگیرید انتخاب کنید

راه حل های مختلفی برای انتقال داده های واتس اپ از یک گوشی وجود دارد.

اکثر مردم هر چند سال یک بار یک گوشی جدید می خرند. این بدان معناست که همه اطلاعات خود را از یک گوشی به گوشی دیگر منتقل می کنند. با این حال، این فرآیند انتقال داده برای اکثر کاربران واتس اپ دشوار به نظر می رسد. در حقیقت، این مهم نیست و راه های مختلفی برای انتقال اطلاعات واتس اپ از یک گوشی وجود دارد. در اینجا مهمترین آنها برای شما آورده شده است: