انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 – تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی را ثبت می کنند و اطلاعات ضروری را برای یک زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت عمومی تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها یا صدها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای سهولت عبور از انتخاب ها ، ما لیستی از بهترین پیروان تناسب اندام را گردآوری کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید که کدام مدل در بین کاربران بیشتر است.

گزینه های بیشتر با هزینه کمتر

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 به روز شده جایگزین ویژگی های Charge 3 می شود ، اما هزینه آن بسیار بیشتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند برای کسانی که در خانه درس می خوانند یا کار می کنند تمرکز خوبی داشته باشد.

بهترین ردیاب های تناسب اندام شامل چه ویژگی هایی است؟

بهترین پیروان تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیتها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با کارایی بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه کاربری بزرگ
  • ظاهر زیبایی
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی روی صفحه

ردیاب های تناسب اندام می توانند دویدن آنها را ترسیم کنند ، پیاده روی ها را مرور کرده و ضربان قلب آنها را در طول روز کنترل کنند. برخی از مدل ها برای کاهش هزینه ها ، نسخه های جدا شده بدون موسیقی ، GPS و سایر ویژگی های غیر ضروری را ارائه می دهند.

با خواندن دقیق ، یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده پیدا کنید. محبوب ترین مارک ها همچنین طول عمر باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدلها مزایای راحتی و استایل بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت را در هر کجا که پرسه می زنید ، مرور کنید.

بهترین دنبال کنندگان تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین پیروان تناسب اندام موجود امروز ، فعالیت بدنی خود را منفجر کنید ، پف کنید و به حداکثر برسانید ، از جمله:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • شمشیربازی Garmin

صرف نظر از اینکه چه فرد فیتنس بدنسازی را انتخاب می کنید ، مهم این است که خدمات بدنسازی شما با اهداف خاصی از جمله تناسب اندام کندی مطابقت داشته باشد.

پیروان تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام مناسب برای نیازهای خود ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی کندی باز هستند و تمرینات تناسب اندام ، دستگاه های کاردیو و کلاس هایی را که بر اساس اهداف عملی مانند کاهش فشار خون یا کلسترول ایجاد شده اند ، ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع برای سلامتی و رفاه ، امروز از سالن بدنسازی Mullica hill یا مکان دیگر دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *