امیر لاهیان: ایران هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با امارات نمی بیندامیر اللهیان در گفتگوی تلفنی با عبدالله بن زاید آل نهیان، همتای اماراتی شخصی ذکر شد: ایران خیر، ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه همسایگانش در قلمرو را می‌خواهد.

۲ وزیر کسب اطلاعات در مورد موضوعات مهم دوجانبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال تحولات قلمرو‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین‌المللی اجتناب کرده اند جمله اوضاع سوریه، تحولات جاری در سرزمین‌های اشغالی فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکرات جاری ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی‌های جهانی در وین برای تعمیر تحریم‌ها ذکر شد‌وگو کردند. در تهران

آنها علاوه بر این بر اهمیت افزایش همکاری بین بخش شخصی ۲ ملت تاکید کردند.

امیرباد اللهیان ضمن استقبال اجتناب کرده اند شومینه بس غیر دائمی در یمن، نسبت به تعمیر مناسب محاصره بشردوستانه این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن گفتگوهای سیاسی بین همه طرف های یمنی ابراز امیدواری کرد.

وزیر امور خارجه ایران با ردیابی به اینکه رژیم صهیونیستی مسئله بی نظیر ناامنی در قلمرو است، ذکر شد: حضور رژیم تل آویو در قلمرو تهدیدی برای کل قلمرو است.

وزیر امور خارجه امارات نیز به نوبه شخصی نیازمند تجزیه و تحلیل راه های توسعه روابط دوجانبه با ایران در زمینه های مختلف شد.

وی ذکر شد: بازدید فعلی بشار اسد رئیس جمهور سوریه به امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویب شومینه بس غیر دائمی در یمن، فرصتی را برای همه طرف ها فراهم کرد تا صلح را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت در قلمرو را بهبود دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند فشار جلوگیری کنند.

آل نهیان ذکر شد کشورش اجازه نخواهد داد کشورهای تولید دیگری اجتناب کرده اند ناخوشایند این ملت برای اقدامات تحریک آمیز علیه سایر کشورهای همسایه استفاده کنند.

۹۳۴۱ ** ۷۱۲۹

ما را در توییتر دنبال کنید جاسازی توییت