افزایش حمایت از مجموعه های فرهنگی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمد شهباز. خانم خانه دار وی عصر امروز سه‌شنبه در بازدید از نمایشگاه قرآن و فرآورده‌های فرهنگی با بیان اینکه ویروس کرونا حدود دو سال و نیم است که در جمع خبرنگاران حضور دارد، گفت: این بیماری آسیب‌های شدیدی را در حوزه‌های مختلف وارد کرده است. فرهنگ و هنر.

«فرهنگ و هنر باید به مخاطب اولویت داده و توجه او را جلب کند. با توجه به شیوع کرونا، سینماها سینما ها؛ اختتامیه نمایشگاه های فرهنگی و هنری؛ و این یک رکود در این مناطق است.”

مدیرکل حوزه هنری خوزستان گفت: اگر سقوط کرونا را در نظر بگیریم باید برای بهبودی آماده باشیم. بنابراین برای رسیدن به این هدف، مؤمنان مدیران تهیه کنندگان و طرفداران به زمان نیاز دارند تا به جایی که بودند برگردند.

شبات خانم خانه دار متولیان امر تاکید کردند که باید برای برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری تلاش شود و «نمایشگاه ها آنها همچنان نگران حضور در مکان هایی مانند سینما و سینما هستند. اما باید به اجرا فشار آورد. با بازسازی محل و بازگشت وضعیت به حالت عادی، چنین تمهیداتی با استقبال تماشاگران مواجه شد.

وی با اشاره به اینکه استقبال از کتاب و قرآن خوب بوده و این امر به دلیل حرکت رسانه ای و تولید محتوا بوده است، گفت: فعالان فرهنگی در نمایشگاه حضور داشتند و بسیار قوی بودند. ما شاهد تفاوت های قابل توجهی در ترکیب ایالت ها از نظر کمی و کیفی هستیم.

مدیرکل حوزه هنری خوزستان هشدار می دهد که نقش و فرهنگ متولیان فرهنگی بیش از هر زمان دیگری است چرا که حضور و حرکت فعالان فرهنگی و هنری نیازمند افزایش حمایت های خود برای افزایش سال به سال این مجموعه است.