{افرادی که} کشف نشده خطر ابتلا به دیابت هستند


نتایج خوب تحقیق جدید نماد می دهد {افرادی که} اجتناب کرده اند بی خوابی مبارزه کردن می برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {افرادی که} به سختی می خوابند تا حد زیادی کشف نشده ابتلا به دیابت نوع ۲ هستند.

تحقیق بر روی ۳۰۰۰۰۰ زبان انگلیسی نماد داد {افرادی که} سعی می کنند بخوابند تا حد زیادی کشف نشده خطر هستند. یافته ها نماد می دهد کدام ممکن است معامله با های بی خوابی ممکن است اجتناب کرده اند ابتلا اشخاص حقیقی به دیابت جلوگیری تنبل.

محققان دانشکده بریستول دریافتند {افرادی که} اشکال خواب دارند مرحله قند خون بالاتری دارند کدام ممکن است سیگنال بیماری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را کشف نشده خطر مکان ها.

نتایج نماد می دهد کدام ممکن است معامله با بی خوابی همراه خود اصلاح روش اقامت هر دو داروها ممکن است اجتناب کرده اند ابتلای تعداد انگشت شماری هزار نفر به این بیماری جلوگیری تنبل. ده‌ها تحقیق نماد داده‌اند کدام ممکن است چگونه {افرادی که} سعی می‌کنند ساعت شب‌ها بخوابند در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ هستند.

بروز دیابت در ۵۰ سال قبلی در کنار همراه خود مشکلات وزنی به طور قابل توجهی مرتفع است. به همان اندازه سال ۲۰۱۰، تقریباً ۲۸۵ میلیون نفر همراه خود این بیماری اقامت می کردند کدام ممکن است این رقم در سال ۱۹۸۵ حدود ۳۰ میلیون نفر بود. مشکلات قند خون بالا ممکن است برای ادغام کردن بیماری قلبی، سکته مغزی، رتینوپاتی دیابتی کدام ممکن است تخیل و پیش بینی را تحمل تأثیر مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارسایی کلیه کدام ممکن است قابل دستیابی است شخص به دیالیز خواستن داشته باشد، باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به خون ضعیف در اندام ها کدام ممکن است قابل دستیابی است در نتیجه برداشتن عضو شود.

محققان تاکید می‌کنند کدام ممکن است تحقیق آنها کامل‌ترین تحقیق است کدام ممکن است نماد می‌دهد ضعیف خواب شخصی مرحله قند خون را افزایش می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است عملکرد مستقیمی در تحمیل دیابت نوع ۲ داشته باشد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید