افتتاح Alamo Drafthouse منهتن تحتانی 18 اکتبر

افتتاح Alamo Drafthouse منهتن تحتانی 18 اکتبر


اولین مکان مورد انتظار Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود-روز دوشنبه ، 18 اکتبر ، افتتاحیه Alamo Drafthouse در منهتن تحتانی در منطقه مالی در خیابان آزادی 28 آغاز می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، می گوید: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک ترن هوایی بود ، اما از این طریق بود که ما به آینده صنعت ایمان آوردیم.” “افتتاحیه تئاتر ما در منهتن پایینی بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همیشه به دنبال سطح بالاتری از تجربه فیلم اجتماعی از ما هستند.”

سالن نمایش چند صفحه ای 14 صفحه ای و 598 صندلی ، سومین مکان برای Alamo Drafthouse در شهر نیویورک خواهد بود ، از جمله مرکز شهر بروکلین ، که در سال 2016 افتتاح شد ، و یک یونکرز. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، جایی که یک فروشگاه و بار ویدیویی با مضمون کونگ فو وجود خواهد داشت ، که به طور مشترک توسط Wu-Tang Clan RZA طراحی و نگهداری می شود.

چند روز اول به عنوان یک “باز شدن نرم” در محل پایین منهتن در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد برخی غذاها و نوشیدنی های غیر الکلی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال تمرین هستند.

علاوه بر گزینه های معمولی غذاخوری Alamo ، در مکان پایین منهتن همچنین The Press Room وجود دارد که به عنوان موزه “همه در یک” ، مطبوعات فشار قوی ، بار و فضای رویداد خصوصی توصیف می شود. این شامل بیش از 60 000 ارتفاع بالا است. آگهی های تبلیغاتی فیلم های فشرده از 1930 تا 1980 ، “1938 درس وندرکوک با لپ تاپ ، و یک بار با 48 نوشیدنی آبجو و مقدار زیادی شراب و شراب.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

قیمت مورد انتظار فیلم های پرفروش اصلی (زمان مرگ نیست ، ونوم: بگذارید کشتار صورت گیرد ، هالووین می کشد) و سرخپوستان جدید را جشن گرفت (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه قابل مشاهده است. و بهترین کار این است که مکان جدید را در نیویورک راه اندازی کنید و مجموعه ای از فیلم های مرتبط با آن را انتخاب کنید ، “Lights of New York: The Century Of Cinema About Life New York”. از هر دهه یک فیلم انتخاب شده است که از دهه 20 شروع می شود و می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال از Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

از 18 اکتبر شروع می شود

SPEEDY (1928)

KING KING (1933)

در شهر (1949)

از 22 اکتبر شروع می شود

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

از 29 اکتبر شروع می شود

GOD’S ELMONDTA (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

THE INTERIOR MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA BABY (2020)

و سرانجام ، آنها با تعدادی فیلم کلاسیک شکرگزاری و کریسمس برای تعطیلات آماده می شوند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ملی ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، The Polar Express ، Gremlins ، Scrooged ، Batman Returns ، Me in St. Louis ملاقات کنید ، این یک زندگی فوق العاده است ، کریسمس سیاه ، کد شماره سانتا کلاوس ، و آواز خواندنبه جزئیات پیش بینی ها به زودی در دسترس خواهد بود.

در سال 2020 ، این شرکت ورشکسته اعلام شد و چندین کشور از جمله آستین را برای همیشه تعطیل می کند. سرپوش خانه Alamo سرانجام در مارس 2021 برای فصل 11 درخواست کرد ، زیرا سعی کرد در میان همه گیری زنده بماند و سرانجام به اندازه کافی ظاهر شد تا افتتاح پنج مکان جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند را اعلام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *