اصفهانی جایزه قایقرانی منصفانه را دریافت کرد


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، کمیته بین المللی بازی جوانمردانه سازمانی غیردولتی است که به ترویج روحیه ورزش در رویدادهای ورزشی در سراسر جهان می پردازد. این کمیته به ورزشکارانی که ورزش های منصفانه انجام می دهند جوایز سالانه اعطا می کند. نشست کمیته شب گذشته پس از سال ها تاخیر در سال جاری به دلیل بیماری عروق کرونر قلب در بوداپست مجارستان برگزار شد.

کتایون اشرف نایب رئیس فدراسیون قایقرانی به دعوت کمیته برگزاری مسابقات جایزه ویلی دوما را برای ارتقا و توسعه سوارکاری دریافت کرد.

اشرف در سال ۲۰۱۷ با پروژه ای برای توسعه و گسترش ورزش قایقرانی بانوان، هدایت تیمی متشکل از ورزشکاران و قایقرانان جوان را به لطف فعالیت هایش در زمینه توسعه قایقرانی بانوان برعهده دارد. قهرمان هشت دوره رودخانه کرج و مسابقات جهانی اسلالوم ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ قضاوت این جایزه را بر عهده دارند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی گفت: کسانی که می خواهند خواسته های دیگران را برآورده سازند; کسانی که معتقدند داشتن نگرش متعادل از برنده شدن در یک مسابقه ارزشمندتر است.

کتایون اشرف گفت: به این افراد پدر و مادر می گویند. مادران قضات مربیان آنها در رسانه ها و در قالب ورزشکاران دیده می شوند و این جوایز به تک تک آنها داده می شود.

اشرف پیش از این برنده جایزه طلایی روئینگ فدراسیون جهانی برای حمایت از ورزش بانوان شده بود.

متن / ۶۳۰۹۰ /;
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.