اشک سردار می ریزد / سوپراستاری نمی آید; شکست پشت شکست.


به گزارش ساناپرس، تیم فوتبال لورکوزن پس از اخراج “سردار آزمون” در مرحله حذفی دومین باخت خود در لیگ را متحمل شد و در همان روز مغلوب میهمان خود آگسبورگ شد.

در هفته دوم بوندسلیگا آلمان پس از پنج بازی از ساعت ۱۸ به وقت تهران، تیم های لورکوزن و لایپزیگ در مهمترین دیدارها حریفان خود را متوقف کردند.

پس از باخت به دورتموند در هفته اول، لورکوزن که این بار در خانه مقابل آگسبورگ قرار گرفت، زمانی که دروازه حریف را با توپ بستند و در چند نوبت به گل نزدیک شد، ۲-۱ عقب ماند. فردریک جنسن و آندره هان در دقایق ۱۵ و ۸۲ برای میهمان گلزنی کردند و چارلز آرانگیس در دقیقه ۴۳ تک گل را به ثمر رساند.

سردار آزمون از ابتدا در ترکیب تیمش بود و تا پایان در زمین ماند. او موقعیت های بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما بی دقتی و درخشش دروازه بان حریف مانع از گلزنی او در ابتدای فصل شد. به غیر از کاپیتان، جراردو سیوانی، سایر ستارگان موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند، اما رافائل گیکیویش، دروازه بان آگزبورگ، ستاره زمین بود که موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت. این دومین شکست فصل لورکوزن بود. آنها پیش از این در پلی آف به حریف ناشناخته خود باختند.

در دیگر دیدار مهم امروز لایپزیگ که در هفته اول مقابل اشتوتگارت به تساوی دست یافت، این بار مقابل میهمان خود کلن قرار گرفت اما همچنان به یک امتیاز بسنده کرد. تیمو ورنر در نیمه اول با بازگشت در دقیقه ۳۶ گلزنی کرد اما فلورین دیتز چهار دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۴۵ بازی دومینیک سوبوسلای هافبک مجارستانی تیم میزبان از بازی اخراج شد.

لایپزیگ در دقیقه ۵۶ توسط کریستوفر آنکونکو گل دوم را به ثمر رساند اما این گل باز هم دریافت شد. یوشکو گواردیول، مدافع جوان آینده دار تدسکو، ۲ امتیاز حیاتی دیگر را در تساوی ۲-۲ مقابل لایپزیگ از دست داد. کلن با این نتیجه چهار امتیازی شد و به طور موقت در رده دوم قرار دارد.

نتایج بازی های همزمان به شرح زیر است.

هوفنهایم ۳-۲ بوخوم

هرتابرلین ۱-۱ اینتراخت فرانکفورت

وردربرمن ۲-۲ اشتوتگارت

دیدار فینال شالکه و بوروسیا مونشن گلادباخ از ساعت ۲۱ امشب برگزار می شود.