اشتراک تلگرام پریمیوم هم اکنون در اختیار مشترکین قرار گرفته است.


تلگرام استیکرهای انحصاری مانند اسنپ چت و واتس اپ را ارائه می دهد. یک طرح اشتراک ممتاز را برای کاربران خود فراهم می کند که شامل نمادهای برنامه سفارشی و موارد دیگر است. دیدیم که پلتفرم پیام رسان طرح اشتراک پریمیوم خود را در اوایل این ماه در نسخه بتا منتشر کرد. اکنون، تلگرام طرح Premium خود را برای تمامی مشتریان راه اندازی کرده است. اکنون تلگرام بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر دارد.

اشتراک تلگرام پریمیوم اکنون در دسترس است.

اشتراک جدید Telegram Premium دارای ویژگی ها و عملکرد منحصر به فرد اعضای مختلف است که پتانسیل کامل پلت فرم پیام رسانی را فعال می کند.

طرح Telegram Premium ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد که در دسترس کاربران رایگان نیست. این موارد شامل آپلودهای ۴ گیگابایتی است. نشانک های تخصصی؛ نمادهای برنامه؛ حاوی عکس های پروفایل متحرک و موارد دیگر است. شما می توانید تا ۴ اکانت تلگرام را در هر اپلیکیشن متصل کنید. اضافه کردن ۱۰ چت به لیست اصلی. می توانید حداکثر ۲۰ پیوند t.me را سفارش دهید و تا ۴۰۰ GIF مورد علاقه و ۱۰ استیکر مورد علاقه خود را ذخیره کنید.

کاربران تلگرام پریمیوم همچنین می توانند بیوگرافی طولانی تری برای پروفایل خود بنویسند و لینک آن را درج کنند. آنها دانلودهای سریع تری را ارائه می دهند، پشتیبانی ویدئوی پروفایل؛ شما همچنین می توانید تبدیل صدا به متن و موارد دیگر را تجربه کنید. به علاوه، هیچ تبلیغاتی وجود نخواهد داشت.

تلگرام علاوه بر افزودن یک طرح ممتاز برای مصرف کنندگان، تعدادی ویژگی جدید را نیز برای کاربران رایگان خود با آخرین آپدیت ارتقاء اپلیکیشن به iOS 8.8 اضافه کرده است. اینها شامل ارتقاء رباتیک است. هنگام به اشتراک گذاری فایل های حجیم، کارتون های جدید، پشتیبانی از نرخ تجدید ۱۲۰ هرتز ProMotion؛ و رفع اشکال جزئی کاربران اندروید می توانند از تجربه چت بهتری لذت ببرند، دانلود خودکار رسانه و موارد دیگر را دریافت کنید. کاربران رایگان علاوه بر خدمات جدید در حساب های خود، همچنان از خدمات جدید لذت خواهند برد. با این حال، اگر در حال حاضر از تلگرام به عنوان یک پلت فرم پیام رسان اصلی استفاده می کنید، اشتراک پریمیوم آن ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد.

اکنون که به قیمت رسیده است، تلگرام طرح پریمیوم خود را ماهانه ارائه می کند. در ایران، مشتریان ماهانه ۱۵۰۰۰۰ تومان (حدود ۵ دلار) برای دسترسی به امکانات و مزایای ممتاز تلگرام می پردازند. اگر طرح ممتاز را در برنامه تلگرام خود پیدا نکردید، آن را از Play Store یا App Store به روز کنید. پس نظر شما در مورد تلگرام پریمیوم چیست؟ به ما اطلاع دهید که در مورد آن چه فکر می کنید.