اسکوشیچ از تیم ملی کنار گذاشته شد. بله خیر – خبری نیست


از زمان انتصاب به عنوان سرمربی تیم ملی ایران شایعاتی مبنی بر انتخاب او در خارج از فدراسیون فوتبال ایران شنیده می شود. بسیاری از فوتبالیست های مطرح ایران از جمله علی دایی انتخاب اسکوچیچ را کار مافیا و آقازاده ها توصیف کرده اند. او از روزی که مقابل الجزایر شکست خورد، در میدانی کوچک با این شایعات دست و پنجه نرم کرد.

به گزارش نبأخبر، تیم ملی فوتبال ایران یکشنبه شب در قطر مقابل الجزایر با نتیجه دو بر یک شکست خورد. در این بازی عملکرد شاگردان دراگان اسکوچیچ بسیار ناامید کننده بود و موجی از سرگرمی را ایجاد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران یکشنبه شب در قطر مقابل الجزایر شکست خورد. در این بازی عملکرد شاگردان دراگان اسکوچیچ بسیار ناامید کننده بود و موجی از سرگرمی را ایجاد کرد. بسیاری از فوتبالدوستان ایرانی نگران این هستند که تیم ملی در جام جهانی با شکست سختی روبرو شود و از این پس راه حل این دسته اخراج دراگان اسکوشیچ از تیم ایران است. . در ۲۴ ساعت گذشته این مشکل به دلایل مختلفی در فضای مجازی شایع شده است. به همین دلیل است که توییتر در تلاش است تا هشتگ اخراج شده اسکوچیچ را به یک ترند تبدیل کند. ملی پوشان همگی بدترین روزهای فوتبال را از گل به حمله پشت سر گذاشته اند و حالا دیگر جایی برای دفاع تاکتیکی نیست. دراگان و تیمش زیر شمشیر افتادند. در آن زمان نسخه کشنده ای برای برکناری سرمربی کروات صادر می شود. اخراج اسکوچیچ در حال حاضر موضوعی است. برخی این تصمیم را درست می دانند و برخی عجله دارند. اما در هر دو طرف، دلایل زیادی وجود دارد که دیدگاه آنها منطقی است.

اسکو; محصولات مافیا و آزتک ها

از زمان انتصاب به عنوان سرمربی تیم ملی ایران شایعاتی مبنی بر انتخاب او در خارج از فدراسیون فوتبال ایران شنیده می شود. بسیاری از فوتبالیست های مطرح ایران از جمله علی دایی انتخاب اسکوچیچ را کار مافیا و آقازاده ها توصیف کرده اند. او از روزی که مقابل الجزایر شکست خورد، در میدانی کوچک با این شایعات دست و پنجه نرم کرد.

پکیج باند یا سرمربی؟

انتقاد دیگر به اسکوچیچ به خصوص در ماه های اخیر این است که او با تعدادی دلال سروکار داشته است. با صحبت زیاد با آنها بازیکنانی را دعوت می کنید که به تیم ملی توصیه می شوند. شنیده ها حاکی از آن است که بازرسی هایی برای دعوت از حدود ۵ بازیکن ملی پوش بدون توجه به میزان آمادگی انجام شده است. آنها خانواده اسکوچیچ را می شناسند و جزو مشاوران این مرد کروات هستند. اما این یکی از خطرناک ترین ادعاهاست که سرمربی باید سند محکمی پیدا کند چه بسته بندی شده باشد و چه نباشد. یک هفته بیشتر طول نمی کشد تا کارآگاهان به این اتهام خطرناک رسیدگی کنند.

یک ساحره؟

یکی دیگر از انتقادات تایید نشده سرمربی امروز تیم ملی این است که نتایج جام جهانی با تیم ملی به یک جادوگر مرتبط بوده که شایعه همکاری با رئیس وقت فدراسیون فوتبال مطرح شده بود. . این موضوع یکی از شایعات عجیبی است که پس از انتقال عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال ایران به گوش می رسد. اما در پایان، درست یا غلط؟ درست یا نادرست، هیچ مدرک محکمی وجود ندارد.

آیا اسکوچیچ یک قهرمان است؟

آنچه پس از شکست مقابل الجزایر به وجود آمد، شجاعت دراگان اسکوسیت، سرمربی تیم ملی ایران بود. منتقدان آن معتقدند که می تواند مقابل اسکوچیچ، تیم اروگوئه قهرمان جام جهانی بازی کند. اما فاصله را بهانه کرد تا به اروگوئه نرود. دراگان پیشنهاد اروگوئه را به دلیل ترس از دست دادن آن رد کرد. اگر نه، اسکوچیچ هیچ نگرانی بابت مسافت تا کانادا ندارد. اما بازی مقابل اروگوئه او را آزار داد. انتقاد اصلی به سرمربی فعلی این است که او در بین تیم های آسیایی بازی خوبی انجام داده و در دو دیدار سخت مقابل کره نامی از او گرفته نشده است. منتقدان دراگان می گویند او فاقد دانش فنی است و نگران این است که به راحتی بتواند سرمربی تیم ملی ایران شود.

رمز و راز ارتش قطر

به جز بحث های اخیر در مورد توانایی های دراگان، برپایی اردوی جنجالی تیم ملی در قطر تاثیرات عمیقی داشته است. چرا ملی پوشان ایران به قطر سفر کردند و برای تمرین در هوای بهتر راهی قطر اسپانیا شدند؟ از سوی دیگر جام جهانی نه در تابستان بلکه در زمستان های گرم برگزار می شود. اینکه چرا قطر اکنون بالای ۴۰ درجه سانتیگراد کمپ می کند جای سوال دارد. با توجه به کیفیت پایین اردو، صدای بازیکنان تیم ملی از جمله سردار آزمون و مهدی طارمی به گوش رسید.

۹ تیم بزرگ در الجزایر.

سرانجام آخرین دلیل اخراج اسکوچیچ عملکرد ضعیف ایران مقابل الجزایر بود. تیم ملی بازی‌ای است که هیچ‌وقت برای صعود به جام جهانی نشان داده نشده است. درخواست برای استفاده از بازیکنان در موقعیت‌های غیرتخصصی؛ ناتوانی در کنترل تاکتیک های خاص الجزایر و در نهایت ماهیت تیم الجزایر منجر به انتقاد از دانش فنی دراگان شد. الجزایر که از حضور در جام جهانی بازمانده بود، در غیاب تعدادی از بازیکنان کلیدی ایران مغلوب ایران شد و خیلی ها آنها را تیم دوم الجزایر خطاب کردند. اما این تیم دراگان مقابل همان تیم «ب» قرار ندارد.

آیا نتایج خوب با تیم ملی را فراموش کرده اید؟

اکنون که تعداد منتقدان دراگان دو برابر شده و تلاش ها برای دو برابر شدن هشتگ تبعید شده وی افزایش یافته است، برخی از حامیان بقای دراگان اسکوچیچ با اشاره به نتایج خوب تیم ملی اسکوچیچ به میدان آمده اند. از شما می خواهیم که عجولانه تصمیم نگیرید. دراگان تنها در دیدارهای رسمی مقابل کره جنوبی مغلوب ایران شد و رکوردهای زیادی را شکست. مارک ویلموتس و ملی پوشان در بازی رفت جام جهانی حذف خواهند شد تا این تیم را به پیروزی سریع در جام جهانی مقابل ایران رساند.

ماهیت بازی تدارکاتی

مشکل دیگری که یاران دراگان اسکوچیچ حریفان خود را صف آرایی کرده اند، پیش از بازی بودن بازی با الجزایر است. با این حال، ماهیت بازی برای ارزیابی بازیکنان و رفع نقاط قوت و ضعف طراحی شده است. بازی در این دسته قرار می گیرد و مشخص است که سرمربی تیم ملی می خواهد با بازی یا عدم بازی، آمادگی جسمانی و تاکتیکی برخی بازیکنان را بسنجد. این دسته همچنین شامل تغییرات در موقعیت بازیکنان و استفاده از ترکیبات ناشناس است. با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید عملکرد دراگان در الجزایر را از نزدیک بررسی کنیم.

مربی ارزان قیمت

نکته دیگری که در این زمان حساس باید به آن توجه داشت، دستمزد دراگان اسکوچیچ است. به طور کلی، او تیم ملی را نشانه ای برای دوران مربیگری خود می داند و مشخص است که مشکلات مالی برایش در اولویت نیست. دراگون نسبت به دو مربی قبلی ایرانی بسیار پایین است. تومان با جدایی از استمفوردبریج مرتبط بوده است، جایی که او با جدایی از استمفوردبریج ارتباط دارد. از سوی دیگر، پس از تمدید خودکار قرارداد اسکوچیچ، حقوق او نیز اندکی افزایش یافت. با این حال، با وجود این افزایش، به نظر می رسد قرارداد او با تیم ملی به ۱۰ میلیارد تومان رسیده است. این رقم در مقایسه با تعداد قرارداد بازیکنان و تعداد مربیان فعلی فوتبال ایران ناچیز است.

من رابطه خوبی با بازیکنان تیم ملی دارم.

برای شخصی مثل مهدی طارمی فاکتور بفرستید. رابطه دراگان اسکوچیچ و ملی پوشان بد نبود اما آنها در لحظات حساس پشت سر اسکوچیچ قرار گرفتند و از او حمایت کردند. درک ستاره های زیاد در رختکن تیم کار آسانی نیست. اما این اتفاقی است که برای دراگان در تیم ملی رخ داد و در تیم ملی هیچ مشکلی به جز همان بازیکن مخالف تصمیمات دراگان وجود ندارد.

چه کسی با این فدراسیون کار می کند؟

اکنون، این واقعیت را باید در نظر گرفت.» سوال کلیدی این است که آیا در مجموع فدراسیون فوتبال این اختیار را دارد که در شرایط فعلی مربی بهتری به تیم ملی بیاورد؟ پاسخ منفی است. هنوز رئیس جمهور وجود ندارد. با این حال او با مشکلات مالی مواجه است و بعید است با مربی دیگری که به نفع ایران در جام جهانی باشد مذاکره کند. اگر کارلوس کی روش بخواهد سرمربی فعلی تیم ملی ایران باشد و با اعضای فعلی فدراسیون فوتبال ایران همکاری کند، می توان عواقب آن را به اندازه کافی توضیح داد.