اسناد را فوراً به خانه بیاورید. خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا از پلیس فدرال خواسته است تا اسنادی را که از خانه وی ضبط شده است، بازگرداند. خاکستر در را به فلوریدا برگرداند.

در شبکه مجازی خود به نام ترامپ;میراث اجتماعی” در حال حاضر فقط بر اساس درخواست در ایالات متحده موجود است. اف ب آه تو نوشت: با کمال احترام درخواست می کنم که این مدارک فوراً به جایی که برده شده بازگردانده شوند.

ماموران اف بی آی دوشنبه گذشته به عمارت ترامپ یورش بردند و ۲۰ جعبه حاوی ۱۱ مجموعه اسناد فوق محرمانه را کشف و ضبط کردند. واشنگتن پست گزارش می دهد که اسناد طبقه بندی شده مربوط به سلاح های هسته ای است.

ترامپ که اخیراً در اینترنت منتشر کرده بود که انتقال اسناد برای او نبوده و حمله باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا به عمارت خود را «تهاجم» خوانده بود، در دوران تصدی خود اسناد محرمانه بی شماری را از کاخ خارج کرد. سر برق سفید بیرون می آید.

بر اساس فهرستی از اسناد منتشر شده در روز جمعه، اف‌بی‌آی بر اساس حکم دادگاه فدرال جستجویی را انجام داده است. برای پیدا کردن او اسنادی با برچسب “فوق محرمانه” از عمارت ترامپ کشف کرد.

وزارت دادگستری ایالات متحده توقیف این اسناد را روز جمعه تایید کرد و گفت که این احتمال وجود دارد که ترامپ قانون جاسوسی را نقض کرده باشد، قانونی که طبق قانون فدرال از داشتن یا انتقال اطلاعات دفاع ملی منع شده است.

یک سند منتشر شده توسط ماموران فدرال نشان می دهد که افسران پلیس ایالات متحده اسناد طبقه بندی شده را در جریان بازرسی از خانه ترامپ کشف و ضبط کردند. فهمیدم آورده شده.

مواد و اسناد ضبط شده از خانه ترامپ شامل بالاترین دسته از مواد طبقه بندی شده به عنوان “محرمانه” و “فوق محرمانه” است که فقط برای بسته شدن در دسترس است. بیشترین اطلاعات امنیت ملی توسط مقامات به دست می آید.

در این گزارش ماموران گفتند. اف ب آه تو بیش از ۲۰ جعبه عکس؛ بیش از ۳۰ جعبه اسناد، از جمله امضا نویسنده دستور عفو عمومی جا استون، متحد و مشاور دیرینه ترامپ، سابقه داشت. اطلاعاتی در مورد “رئیس جمهور فرانسه” نیز در این لیست یافت می شود.