از رئیس بخش تحقیقات نیویورک خواسته شده است که معاون وکیل Gig ایالات متحده باشد

از رئیس بخش تحقیقات نیویورک خواسته شده است که معاون وکیل Gig ایالات متحده باشد


رئیس اداره تحقیقات شهر تنها چند روز پس از انتشار گزارشی از سوء استفاده شهردار بیل دو بلاسیو از وجوه عمومی در مبارزات ناموفق ریاست جمهوری و زندگی شخصی خانواده اش ، به سمت معاون دادستان ایالات متحده می رود.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در سال 2018 معاون وکیل دادگستری در دامیان ویلیامز ، دفتر حقوقی منطقه جنوبی نیویورک ، ایالات متحده خواهد بود. او در 10 نوامبر می رود و دانیل کورت معاون اول کمیسر خواهد بود.

هفته گذشته ، DOI گزارش 47 صفحه ای را پس از تحقیقات دو ساله منتشر کرد که نشان می داد مالیات دهندگان شهر با وجود قوانین مشخص مانع استفاده از منابع در فعالیت های سیاسی ، حدود 320،000 دلار از هزینه های امنیتی شهردار در مبارزات انتخاباتی کوتاه مدت وی در سال 2019 پرداخت کرده اند.

گارنت هفته گذشته در یک کنفرانس خبری که در آن گزارش اعلام شد ، گفت: “یا امنیت خوب نیست ، یا دولت خوب نیست ، یا هر دو.”

این تحقیقات همچنین تعدادی از تخلفات اخلاقی را در مورد جزئیات امنیتی شهردار فاش کرد. بر اساس این گزارش ، افسران اعزامی این بخش به جابجایی اثاثیه دخترش کیارا کمک کردند و پسرش دانته را به ییل (زمانی که دانته در آنجا تحصیل می کرد) و اخیراً به بروکلین بردند.

اما بلاسیو تا کنون از بازپرداخت شهر خودداری کرده است ، نقض احتمالی اخلاق که می تواند حاکمیت شایعه او را تضعیف کند. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بلاسیو مجبور می شود مبلغ 319،794.20 دلار را برای هزینه های سفر خود برای داده های امنیتی خود در دوران قبل از انتخابات ریاست جمهوری خرج کند ، بر عهده سازمان منافع شهر است.

اما سخنگوی مطبوعاتی بلاسیو گفت که این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدید نظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

اما بلاسیو معتقد بود که او و خانواده اش باید شرایط ایمنی منحصر به فردی را رعایت کنند و از دستورالعمل های NYPD پیروی می کند.

“وقتی به عنوان شهردار وارد در شدم.” من نمی دانستم پروتکل های امنیتی چیست. “دی بلاسیو در یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه گفت. “من نمی دانستم رویکرد تاریخی چیست. من فقط می دانستم و تصور می کردم که این به دنبال اتفاقی که برای دیگر شهرداران افتاده است ، خواهد بود. “

او همچنین به WNYC برایان لرر گفت که این گزارش “فوق العاده نادرست و ناعادلانه است.

گزارش DOI همچنین می تواند عواقبی جنایی برای رئیس امنیت شهردار ، ناوارد NYPD ، هوارد ردموند داشته باشد ، که ادعا شده است “با تخریب تلفن خود و امتناع از تحویل پرونده ها” مانع و می خواسته مانع این تحقیقات شود “. گارنت هفته گذشته گفت که رفتار ردموند به دفتر دادستانی منطقه منهتن ارائه شده است.

گارنت پس از اخراج توسط کمیسر قبلی مارک پترز دو بلاسیو به DOI پیوست. پیترز بعداً ادعا کرد که به او فشار می آورد تا گزارشهای انتقادی از دولت دو بلاسیو را منتشر نکند و به شورای شهر گفت که شهردار “در یک تماس تلفنی بر سر من فریاد زده و من را متهم به سرنگونی دولتش کرده است. و سپس به من گفت که قبل از این که چیزی را که نباید بگویم ، قطع کن. “

در نامه استعفای خود ، گارنت اذعان کرد که “در جریان ناآرامی و بحران” به DOI پیوسته است و تنها نامزدی د بلاسیو را پذیرفت ، به شرطی که من فقط بر اساس حرفه مستقلم حق استفاده از اختیارات قانونی DOI را داشته باشم. قضاوت. ” و منافع عمومی “

وی پیش از این به مدت 12 سال در DOJ به عنوان دستیار وکیل ایالات متحده ، گاه به عنوان تجدیدنظر خواه و رئیس واحد جنایات سازماندهی شده و خشونت آمیز کار می کرد.

ویلیامز گفت خوشحال است که گارنت را به وزارت دادگستری بازگرداند.

مارگارت یک دستیار حقوقی افسانه ای آمریکایی بود. وی در زمان حضورش در دفتر ، مهمترین تحقیقات و تعقیب های اداری را بر عهده داشت و تعدادی از مربیان (دستیار وکلای ایالات متحده) را شمرد. ” “در سابقه خدمات ملکی او ، شکی نیست که او یک وکیل استثنایی ایالات متحده خواهد بود.”

ویلیامز همچنین از انتصاب دانیل گیتنر ، وکیل سابق ایالات متحده به عنوان رئیس بخش جنایی این دفتر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *