اریک آدامز آخرین دور بودجه عمومی را رد کرد زیرا Sliwa نزدیک به 700،000 دلار ارائه می دهد

اریک آدامز آخرین دور بودجه عمومی را رد کرد زیرا Sliwa نزدیک به 700،000 دلار ارائه می دهد


اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین و نامزد شهردار دموکرات ، در اقدامی غیرمعمول از اخذ آخرین دور از بودجه عمومی شورای مالی کمپین شهر خودداری کرد. حریف جمهوری خواه وی ، کورتیس اسلیوا ، در عین حال نزدیک به 700،000 دلار از بودجه عمومی را پس از رسیدن مسابقه به مرحله نهایی تأمین کرده است.

تصمیم آدامز این است که به عنوان کمپین همچنان میلیون ها دلار از Sliwa پیشی بگیرد. در حالی که اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، از زمان ورود به مسابقات تقریبا 4 میلیون دلار داشته است ، آدامز 19 میلیون دلار صندوق جنگی جمع آوری کرده است و به نظر می رسد به ساختن خزانه خود ادامه می دهد.

ایوان تیس ، مشاور ارشد و سخنگوی کمپین آدامز در نشست انتخاباتی WNYC / Gothamist در روز پنجشنبه گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک بسیار موفق بود.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف این کمپین کنیم. در عوض ، ما به تنهایی بودجه خود را تأمین می کنیم.”

بیشتر بخوانید: سطح بازی سیاسی: توضیح شورای مالی کمپین

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات دموکراتیک ژوئن ، مورد علاقه مسابقات محسوب می شود ، در آخرین گزارش خود از 24 آگوست تا 27 سپتامبر 2 میلیون دلار جمع آوری کرد. اما نام وی در روز پنجشنبه هنگامی که CFB عملاً برای اعلام آخرین دور پرداخت ها جمع آوری شد ، ذکر نشد که به لطف برنامه صندوق های تطبیق آژانس انجام شد ، که محبوب ترین آنها برنامه 8 در 1 بود. بر اساس این برنامه ، کمکهای کوچک دلار دو برابر می شود.

به گزارش دیوید کروز در مورد آخرین پست WNYC گوش دهید:

در این دوره اخیر بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. در حالی که Sliwa مبلغ قابل ملاحظه ای دریافت کرد ، اما وکیل عمومی جمعهان ویلیامز-که برای نامزدی مجدد در نظر گرفته شده است و همچنین قصد دارد نامزد فرمانداری شود-با 959،000 دلار بیشترین پول را دریافت کرد.

در حالی که کمپین آدامز ادعا می کند در این دوره اخیر مبلغ 354،061 دلار جمع آوری کرده است ، مشخص نیست که چقدر CFB هزینه خواهد داشت زیرا ادعاها تحت کنترل قرار می گیرند.

با اعلامیه امروز ، Sliwa بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار دارد.

تیس گفت که بودجه رئیس جمهور بروکلین برای تبلیغات تلویزیونی اضافی که قبل از انتخابات عمومی 2 نوامبر پخش می شود ، استفاده می شود. روز دوشنبه ، کمپین آدامز اولین تبلیغ تلویزیونی عمومی خود را منتشر کرد ، که در آن آدامز از پیام خود مبنی بر جلوگیری از جنایت در مورد مادر فقید خود خارج شد.

داده های کمپین نشان می دهد که شما برای تلویزیون ، رادیو و تبلیغات چاپی و همچنین حداقل یک تبلیغ بیلبورد پول خرج کرده اید. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliwa ، گفت که تبلیغات بیشتری ظاهر می شود.

اگرچه اسلیوا و آدامز از اجرای کمپین های خود در برنامه صندوق های تطبیق 8 به 1 سود بردند ، اما آدامز تمایل زیادی برای مشارکت از اهداکنندگان جیب عمیق پس از انتخاب قبلی داشت. در طول تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد که آدامز یکی از اهداکنندگان ثروتمند بوده و در جمع آوری کمک های مالی که توسط میلیاردرها جان کاتسیماتیدیس و شهردار سابق مایک بلومبرگ سازماندهی شده بود شرکت کرد.

بیشتر بخوانید: تظاهرات کارگری و همپتونز سویرس: آیا اریک آدامز می تواند هم قهرمان طبقه کارگر و هم دوست ثروتمندان باشد؟

حتی هنگام دریافت حمایت از اهداکنندگان ثروتمند ، آدامز از ساختار فعلی این کمپین پشیمان شد ، که غالباً به منظور جمع آوری کمک های مالی متمرکز است. در طول فصل مبارزات انتخاباتی ، آدامز خواستار بودجه کمپین های شهری آینده به طور انحصاری توسط CFB شد.

آدامز روز سه شنبه در نمایشگاه برایان لرر گفت: “من هر دلار جمع آوری شده از طریق صدها هزار تماس و جمع آوری کمک های مالی را پس می دهم. هیچ کس از این امر در سیاست لذت نمی برد.” “اما در حال حاضر ، شما باید به تلویزیون بروید ، که میلیون ها دلار هزینه دارد ، تبلیغات رادیویی ، حقوق کارکنان … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliwa یک عملیات از پایین به بالا است ، با میانگین مشارکت بیش از 100 دلار.

“ما کاندیداهای مردم خواهیم بود. و [Adams] این نامزد برای لابی ها و اهداکنندگان صندوق های تامینی است. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *