ارگان های خودگردان برای ترور ابوعقله مهمات به آمریکا ارسال کردند – مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دادستان فلسطین به کارشناسان آمریکایی خبر داد که گلوله ای که به کشته شدن شیرین ابوعقلی روزنامه نگار فلسطینی منجر شد به شیرین ابوعقلی روزنامه نگار فلسطینی تحویل داده شده است. تجزیه و تحلیل

رهبر شهید اکرم الخطیب در ۱۱ مه در بحبوحه خصومت نیروهای اشغالگر در کرانه باختری، مهمات به ایالات متحده فرستاد. می توان آن را به سازمان های خودمختار کشور بازگرداند.

دادستان های فلسطینی می گویند پس از درخواست رسمی آمریکا برای تحلیل فنی، با تحویل مهمات موافقت کرده اند.

بر اساس این گزارش، این گلوله توسط کارشناسان آمریکایی در سفارت آمریکا در بیت المقدس بررسی و تحلیل خواهد شد.

لازم به ذکر است، شیرین ابوعقله خبرنگار ۵۱ ساله شبکه خبری الجزیره در ۱۱ مه هنگام پوشش خبری مسجد الاقصی شهرک نشینان صهیونیست به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست کشته شد. قتل این روزنامه نگار واکنش شدیدی داشت. بین المللی با گروه های فلسطینی مقابله کرد.

بر اساس گزارشی، رژیم صهیونیستی اولین کشوری است که خبرنگاران را به قتل رسانده است. در این گزارش که توسط انجمن جریان های ضد جریان آمریکا منتشر شده، آمده است که رژیم صهیونیستی بیشترین جنایات را علیه خبرنگاران مرتکب شده است و رتبه نخست را در این کشور به خود اختصاص داده است.

راوینا شمداسانی سخنگوی حقوق بشر سازمان ملل چندی پیش در ژنو اعلام کرد که نظامیان صهیونیست روز ۱۱ می یک خبرنگار فلسطینی را در ژنو به هلاکت رساندند.