ارتش یمن جزئیات دومین دوره آموزشی موفق پهپاد در بندر الظبع را اعلام کرد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «یحیصاری» سخنگوی نیروهای مسلح یمن جزئیات عملیات جدید نیروهای دولتی علیه متجاوزان سعودی اماراتی در این بندر را تشریح کرد. مه پرداخت.

یک مقام ارشد ارتش یمن گفت: نیروهای مسلح این کشور یک نفتکش را در مسیر حرکت به بندر متوقف کردند. مه نزدیک شد و از او خواست که این بندر را ترک کند.

وی همچنین در این باره گفت: این نفتکش ماموریت مهمی برای غارت مقدار زیادی نفت یمن دارد و در ابتدا به هشدارهای نیروهای مسلح توجه نکرد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که نیروهای دشمن نیز درگیر بوده اند. به دنبال اقدامات واکنشی انجام شده اما در این زمینه موفقیت آمیز نبوده است.

یحیی ساری همچنین گفت که نیروهای مسلح یمن به حمایت از منابع ملی و حاکمیتی خود ادامه می دهند و درآمدهای یمن برای پرداخت حقوق همه کارکنان در سراسر کشور استفاده می شود.

این را منابع محلی یمنی ساعاتی پیش از سخنرانی یحیی سریع اعلام کردند. یک پهپاد بندر یمن مه یکی از مهم ترین بنادر صادرات نفت است. هادرموت قاچاق نفت جدید از این منطقه در شرق یمن هدف قرار گرفته و از آن جلوگیری شده است. این دومین حمله در هفته های اخیر بود که با موفقیت به اهداف خود اصابت کرد و سیستم های دفاعی ایالات متحده برای حفاظت از بنادر و تاسیسات نفتی در منطقه مستقر شدند.

در همین حال برخی منابع از وقوع دو انفجار خبر دادند. هادرموت در شرق یمن واقع شده است. شبکه خبری المیادین نیز از وقوع دو انفجار در این بندر خبر داد.مه» واقع در شرق شهر. موکالا مرکز ایالت هادرموت این بندر در اشغال ائتلاف سعودی و اماراتی است.

بر اساس این گزارش، این انفجارها همزمان با رسیدن یک نفتکش رخ داده است. برخی منابع خبری از جمله مطبوعات یونی نیوز آنها گفتند که این انفجارها در اثر حملات صورت گرفته است. یک پهپاد تمام کردن

علاوه بر این، منابع اعلام کردند که این بندر هدف قرار گرفته است. مه صدای انفجار بزرگی در بندر توسط پهپاد شنیده شد و کشتی به سمت اقیانوس هند منحرف شد.

دیروز ژنرال محمد احساسات وی تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن برای ادامه نبرد با ائتلاف سعودی آمادگی کامل دارند. ژنرال محمد احساسات مقدمات انجام شده است. سلام ارتش ائتلاف متخاصم سعودی نشان می دهد که درخواست آنها برای آتش بس تحکیم موقعیت خود برای ادامه خصومت ها است.

بر اساس این گزارش، سرلشکر محمد; احساسات وی گفت: هدف اصلی ائتلاف سعودی و حامیان آن طولانی کردن تهاجم است.

هدف ائتلاف متخاصم ادامه غارت ثروت های کشور و استفاده از بنادر و جزایر یمن بر اساس منافع خود است.

احساسات وی همچنین گفت: تمامی نیروهای مسلح یمن آماده ادامه مبارزه قوی با متجاوزان هستند. نیروهای مسلح کاملاً قادر به انجام اقدامات خصمانه و پاسخگویی به متجاوزان از داخل مواضع خود هستند.