اجتناب کرده اند فست فود {در خانه} شادی کنید: طرز تهیه همبرگر خانگی به روشی سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری


طرز تهیه همبرگر خانگی

در لحظه همراه خود اصل پخت همبرگر خانگی در بازدید کننده خانه شخصی شما هستیم. همبرگرها فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست کنار هم قرار دادن می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری فوق العاده لذت بخش هستند. ویژه به ویژه کودک ها به این غذای ناسالم کنجکاوی زیادی دارند. با این حال به دلیل، همبرگرهای بیرونی تشکیل داروها افزودنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی های خطرناک زیادی هستند. پس چه بیشتر کدام ممکن است این همبرگرها را {در خانه} مناسب کنید. در لحظه نیمه تهیه شام ​​ نشریه ما همراه خود آموزش اجتناب کرده اند صفر به همان اندازه صد فرآیند تهیه همبرگر خانگی در خدمت شماست. به همان اندازه نوک آموزش همراه خود ما در کنار باشید.

باید بتوانیم همبرگرهایی مناسب کنیم کدام ممکن است هنگام پختن به سادگی خشک نشوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان آبدار بمانند. ترفندهایی موجود است کدام ممکن است در آموزش به آنها خواهیم تیز کردن. حالا نوبت خوب کوفته همبرگر انصافاً پخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبدار است. خیلی بیشتر اجتناب کرده اند آنهایی کدام ممکن است پوست می خورید. بیایید منوی خوش ذوق شخصی را {در خانه} تحمیل کنیم!

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه مرغ ترد همراه خود سس دینامیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالاد کلم خوش ذوق

داروها اجباری برای طرز تهیه همبرگر خانگی

۸۰۰ خوب و دنج گوشت با بیرون چربی (نسبت چربی)

آبگوشت ۸۰ خوب و دنج

۱۰ خوب و دنج نمک ریز

۱۰ خوب و دنج فلفل سیاه معاصر آسیاب شده

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیپس به روشی جدید کدام ممکن است سبک رویایی آنها را {فراموش نکنید}!

توصیه با اشاره به طرز تهیه همبرگر خانگی

تابه های همبرگر را با بیرون ورز دادن بیش از حد کنار هم قرار دادن کنید. بین ۰ به همان اندازه ۴ سطح با بیرون یخ زدن خنک کنید. برای اینکه ساختار پروتئینی گوشت بی رنگ نشود به این محدوده دمایی ملاحظه کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند سبک گوشت انصافاً شادی کنید. اجتناب کرده اند چاشنی های عکس علاوه بر این نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه معاصر آسیاب شده استفاده نکنید. به هیچ وجه اجتناب کرده اند پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ مشابه با کوفته های پخته شده توسط مادر در احساس هاون استفاده نکنید.

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه ماهی سرخ شده ترد به سادگی در عصر سال نو

نکاتی با اشاره به طرز تهیه همبرگر خانگی

همبرگر را بیش از حد کبابی نکنید. کوفته هایی کدام ممکن است فشار می دهید باید احساسی باشند.

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه کوفته مرغ: غذای مهمانی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش رنگ

نحوه تهیه

برای تهیه خوب همبرگر خوش ذوق کدام ممکن است آبدار {می ماند}، تمام اطلاعات را مو به مو رعایت کنید. بیست نسبت گوشت باید چرب باشد. پس اجتناب کرده اند اضافه شدن ۲۰ نسبت چربی به گوشت سینه، آن را آسیاب می کنند.

گوشت چرخ کرده را همراه خود مخلوطی اجتناب کرده اند آب گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک/فلفل آسیاب شده ورز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی ورز دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر به همبرگر کنید. آن را در یخچال بگذارید به همان اندازه آرامش تدریجی.

همبرگر را فشار دهید به همان اندازه بپزد. آنها را به سطح پخت دلخواه روی گریل سرخ کنید.

اگر هدف ممکن است تهیه خوب همبرگر خانگی دقیق است، موجود در نان را روی گریل خوب و دنج کنید. در صورت تمایل خوب تکه چسبناک را روی کوفته های کبابی آب کنید. همبرگر را همراه خود افزودن سس، ترشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات سرو کنید.

تا حد زیادی بیاموزید: طرز تهیه گوشت سرخ شده ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق در کمتر اجتناب کرده اند ۲۰ دقیقه!