اتهام الکس مرداک به دلیل کمبود بودجه در املاک خانه دار است

اتهام الکس مرداک به دلیل کمبود بودجه در املاک خانه دار است


مقامات گفتند که الکس مرداک ، از فرزندان یک خانواده حقوقی برجسته در ایالت کارولینای جنوبی ، روز پنجشنبه در ارتباط با تحقیقات درباره ناپدید شدن میلیون ها دلار که منجر به مرگ خانه دار قدیمی او شد ، متهم شد.

به گفته اداره اجرای قانون کارولینای جنوبی یا SLED ، مورداق پس از آزاد شدن از مرکز ترک اعتیاد در آنجا بازداشت شد و مدعی شد که در ماه سپتامبر در ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. وی در بازداشت به سر می برد و منتظر استرداد است و با دو جنایت روبروست تا با ادعاهای دروغ ثروتمند شود.

مارک کیل ، سرپرست آژانس گفت: “امروز فقط یک گام دیگر در روند طولانی عدالت از جانب بسیاری از قربانیان در این تحقیقات است.” همانطور که قبلاً گفتم ، ما متعهد هستیم که حقایق را به هر کجا که ما را راهنمایی کنند ، دنبال کنیم و تا زمانی که عدالت اجرا نشود ، متوقف نخواهیم شد. “

گلوریا ساترفیلد ، وارث خانه دار خانواده ای که سه سال پیش در حادثه سقوط تصادفی جان خود را از دست داد ، اصرار داشت که آنها از درآمد 4.3 میلیون دلاری قرارداد ، ادعایی مورداگ به صورت مخفی ، چیزی دریافت نکرده اند.

پسران بزرگسال ساترفیلد ، مایکل “تونی” ساترفیلد و برایان هریوت ، با طرح شکایتی ، مورداگ و دیگران را متهم به نقض وظایف امانتی خود با عدم پرداخت آنها کردند. دقیقاً مشخص نیست که این پول کجا رفته و دیگران چگونه از آن بهره مند شده اند ، اما طبق دستور قبلی که غیرعلنی در ماه جاری با NBC News به اشتراک گذاشته شد ، Satterfield و Harriott واجد شرایط دریافت بیش از 2.7 میلیون دلار درآمد بیمه هستند. برای املاک

اریک بلاند و رونالد ریشتر ، وکلای املاک ، ادعا می کنند که پس از تسویه هزینه های قانونی مربوط به حل و فصل ، پول باقیمانده به شرکتی به نام فورج ، که مورداگ “اختراع” کرد ، رسید. یک چک به صندوق پستی ارسال شده توسط مرادو ارسال شد و او اضافه کرد “سرانجام با تمام پول”.

کوری فلمینگ ، وکیل نماینده خواهر و برادر در این معامله ، این ماه گفت که او و موسسه حقوقی خود هزینه و هزینه های قانونی جمع آوری شده را به ملک بازپرداخت می کنند و بیمه گذار آنها نیز تمام محدوده بیمه نامه را پرداخت می کند. ” گفت..

طبق ادعای املاک ، ساترفیلد 57 ساله بود که بر اثر سقوط در اثر سقوط در خانه مردوف ، جایی که بیش از دو دهه کارمند بود ، جان سپرد. به گفته وکلای املاک ، مورداگ به دیگران گفت که به دلیل سگهای خانوادگی تلو تلو خورد و از پله ها پایین رفت. او سه هفته قبل از مرگ ساترفیلد در کما بود.

بلاند و ریشتر گفتند بازداشت روز پنجشنبه مردوک “تلخ” بود.

وکلا در بیانیه ای گفتند: “از اوایل ماه سپتامبر ، خانواده ها با خیانت در اعتماد سر و کار دارند و مرگ عزیزان به عنوان ابزاری برای غنی سازی دیگران نسبت به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.”

وکلای مرداک گفتند که جزئیات حکم بازداشت را ندیده اند ، اما موکل آنها “قصد دارد به طور کامل با این تحقیقات همکاری کند.”

بازداشت مردوک – دومین بازداشت در دو ماه اخیر – آخرین مورد در داستان پیچیده ای است که سوالاتی در مورد روابط قوی خانواده ایجاد کرده است.

قتلهای حل نشده

یکی از وکلای وی در مصاحبه ای در روز چهارشنبه گفت ، مقامات مردادو را از ابتدا علاقه مند به مرگ همسرش ، مارگارت و پسرش پل می دانستند و تاکید می کردند که موکلش تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

اقدامات مردوغ در عصر ژوئن ، هنگامی که او متوجه شد همسر و پسرش در شهرک های روستایی خود کشته شده اند ، به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت ، زیرا بازرسان ایالتی به دنبال شواهدی بودند و شبکه ای از تحقیقات جنایی – از جمله املاک ساترفیلد – را از دو طرف باز کردند. آدم کشی.

جیم گریفین ، وکیل وی ، جیم گریفین ، به یکی از نمایندگان محلی WHO در گرین ویل گفت: “نیروی انتظامی از ابتدا گفت الکس یک شخص علاقه مند است.”

بازرسان ایالتی از اظهارنظر در مورد جزئیات تحقیقات و موضع مردوک در مورد این تحقیقات خودداری کردند. گریفین به نظرات دیگر در روز پنجشنبه پاسخ نداد ، اما به WHNS پیشنهاد کرد که بازرسان نمی توانند موکل وی را با قتل ها مرتبط کنند.

گریفین می گوید: “فکر می کنید اگر الکس بود که این کار را انجام می داد ، SLED می توانست آن شب را به راحتی ایجاد کند.” “شما فکر می کنید آنها خانه او را جستجو کرده اند و خون در جایی پیدا کرده اند. شما فکر می کنید که آنها اسلحه قتل را در ملک پیدا کرده اند. شما فکر می کنید آنها چیزی را برای ارتباط الکس با قتل ها به عنوان پزشکی قانونی یا شواهد مستقل. و من می دانم که آنها این کار را نکردند. “

از سمت چپ پل ، مارگارت و الکس مردوق هستند.از طریق فیس بوک

گریفین می گوید مرداک 53 ساله که به عنوان وکیل جراحات شخصی کار می کرد ، شب قتل ها دارای عوارض جانبی بود ، و وقت خود را با مادر و مراقب دلهره خود سپری کرد.

در تماس 911 مورداگ در ساعت 22:07 ، او مارگارت و پل را پیدا کرد که پاسخ ندادند.

وی پس از یافتن اجساد آنها در نزدیکی لانه سگ ها در ملک گفت: “همسر و فرزندم بدجوری مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.”

پس از تیراندازی ، و علیرغم اینکه اسامی مظنونان یا افراد علاقه مند به پرونده یا انگیزه های احتمالی فاش نشد ، بازرسان ایالتی گفتند هیچ خطری برای مردم ندارد.

تیراندازی کنار جاده

میراث حقوقی مورداگ – و ارتباطات عمیق وی در دهه های دور در منطقه Lowcountry – به سرعت او را در مرکز توجه قرار داد. پدرش ، راندولف مرداک سوم ، پدربزرگش ، راندولف “باستر” مردوغ جونیور ، و پدربزرگش ، راندولف مرداغ پدر ، همگی به مدت 90 سال در یک دفتر به عنوان دادستان ارشد منطقه انتخاب شدند.

زندگی شخصی او زمانی شکل گرفت که وکلای او گفتند او دوست و موکل سابق خود ، کرتیس ادوارد اسمیت را استخدام کرد تا او را در آخر هفته کار بکشد تا پسر دیگرش ، باستر ، 10 میلیون دلار بیمه عمر دریافت کند. وکلای مرداک گفتند که او از مرگ همسر و پسرش و مارپیچ ناشی از مواد افیونی تا اعتیاد 20 ساله به مواد مخدر افسرده است ، وقتی تصمیم گرفت که می خواهد بمیرد.

مورداگ متهم به کلاهبرداری در بیمه ، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در بیمه و گزارش نادرست پلیس بود و پس از اعلام خود با بیمه نامه شخصی 20000 دلار آزاد شد.

اسمیت به طور جداگانه متهم به کلاهبرداری در بیمه و کمک به خودکشی ، و همچنین اتهامات مربوط به مواد مخدر ، برای مت آمفتامین و ماری جوانا پس از آن است که مقامات می گویند آنها در خانه او پیدا شده اند.

گریفین این عمل را “یک سیستم پولی پیچیده” ، بلکه اقدامات یک مرد مستأصل “که اراده خود را برای زندگی از دست داده بود” انکار کرد.

وی گفت: “اگر او به زندگی خود پایان دهد ، این کار را به نفع پسرش انجام می دهد.”

گریفین گفت اسمیت در هنگام ملاقات با مردواق در جاده ای در شهرستان همپتون در حدود 5 پا فاصله داشت و با شلیک یک هفت تیر کالیبر 38 به سر ، درخواست او را برآورده کرد. گریفین همچنین به س questionsالاتی در مورد اینکه چرا مورداگ در ماه گذشته هنگام حضور در دادگاه علیرغم اصرار وی به ضرب گلوله پلیس ، صدمه قابل مشاهده ای نداشت ، پاسخ داد.

گریفین اعتراف کرد که او نیز زخمی در گلوله ندیده بود ، اما منتظر مدارک بیمارستان بود تا جراحات مردوک را اثبات کند.

گزارش مورداگ تنها یکی از ناسازگاری های بسیاری است که تعیین آنچه در روز تیراندازی رخ داد را دشوار کرد ، اگرچه مقامات نسخه حکم بازداشت وی را از وقایع ارائه کردند.

اما اسمیت و وکیلش ، جانی مک کوی ، عقب نشینی می کنند. در پنجشنبه “TODAY” شبکه NBC ، او اعتراض کرد که اسمیت همدست مشتاق است و همچنین ادعا کرد که او قاچاقچی مواد مخدر مرداو است.

اسمیت ، 61 ساله ، گفت مرداک با او تماس گرفت و از او خواست با ماشینش در کنار جاده با او ملاقات کند. وقتی به آنجا رسید ، دید که مردوغ اسلحه دارد و به نظر می رسید که قصد دارد به خودش شلیک کند ، در این هنگام اسمیت گفت که مداخله کرده است. تفنگ شلیک کرد. بعد از اینکه اسمیت متوجه شد مردوک خوب است ، او گفت که با ماشین رانندگی کرد.

مرداو در گزارش اولیه خود ، که وکلای او پس از تیراندازی به اشتراک گذاشتند ، گفت که او سقوط لاستیک را زمانی بررسی کرد که شخصی در یک کامیون آبی قربانی یک حمله تصادفی شد.

مک کوی گفت که داستانهای متغیر مرداک او را غیرقابل اعتماد می کند ، در حالی که اسمیت بر آنچه می گوید مصمم است.

مک کوی در نمایش “TODAY” گفت: “این دروغی را که الکس مردوگ گفته است ، تداوم می بخشد و این دقیقاً همان چیزی است که او به آن عادت کرده است.” “او عادت کرده است که مردم به حرف او گوش دهند ، و او عادت کرده است که مردم آن را بپذیرند و با آن کار کنند. و در این مورد ، دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاده است.”

سایر پولهای مفقود شده

پایه های شهر ساترفیلد تنها امور مالی نیست.

مردوک همچنین توسط شرکت حقوقی سابق خود متهم شد که میلیون ها دلار به جیب او می زند.

این شرکت-Peters، Murdaugh، Parker، Eltzroth & Detrick ، ​​که توسط پدربزرگ مورداگ تأسیس شده بود-این ماه شکایت کرد و مدعی شد که مرداگو “اسناد جعلی را به شرکت و مشتریان ارائه کرده است که به او اجازه می دهد پول را به عنوان کلاهبرداری بدزدد. . ” حساب های بانکی. “

ریچارد “دیک” هارپوتلیان ، وکیل دیگر مرداک ، به “TODAY” گفت که “اکثریت قریب به اتفاق” این پول صرف خرید مواد افیونی شده و “چک هایی برای قاچاقچیان مواد مخدر نوشته شده است”.

ایالت در حال بررسی این اتهامات است. وکلای مورداگ می گویند که او پشیمان است زیرا بازرسان همچنان روی پرونده اصلی کار می کنند و تعیین می کنند که چه کسی همسر و پسرش را کشته است.

پنجشنبه در این بیانیه آمده است: “او عمیقا متاسف است که اقدامات وی توجه را از تلاش برای حل و فصل قتل ها منحرف کرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *