ائتلاف چاقی (OAC) توجه خود را به افزایش وزن و ارعاب در ماه چاقی کودکان جلب می کند

ائتلاف چاقی (OAC) توجه خود را به افزایش وزن و ارعاب در ماه چاقی کودکان جلب می کند


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه جانبداری و آزار و اذیت را در بین کودکان دارای اضافه وزن یا چاقی تشخیص می دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن از نظر همسالان در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. وی افزود: افزایش وزن برای کودکان و نوجوانان همچنان برای نسل های جوان ما از اهمیت بالایی برخوردار است. ما می دانیم که آثار قلدری می تواند تا بزرگسالی در کودکان باقی بماند. کودک مبتلا به بیماری چاقی می تواند بسیار دشوار باشد بدون اینکه با او بدرفتاری شود یا به طور ناعادلانه قضاوت شود. زمان آن رسیده است که این تاثیر منفی را بشناسیم و روی توقف وزنه برداری کار کنیم. “

در ماه سپتامبر ، OAC روی جمع آوری کمک های مالی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز خواهد کرد تا به جلوگیری از افزایش وزن و آزار و اذیت کودکان کمک کند. شما می توانید با اهدای به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این مهم اعلام کنید. هدف همه کمک ها این است که جهان را به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تبدیل کنند.

ائتلاف چاقی اقدام (OAC) ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی با بیش از 75000 عضو ، متعهد به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و حمایت است.

###

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *