آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک

آینده جزیره کوچک و فضای سبز نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان یک هدیه به شهر در نظر گرفته شد ، ترکیبی فوری از معماری و طبیعت که استقبال نیویورکی ها و گردشگران را در هنگام بهبود از تعطیلی زمستان پذیرفت. اما جزیره کوچک علاوه بر اینکه جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر است ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری کل شهر نیز تأثیر می گذارد.

مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای یادگیری معنای جزیره کوچک برای نیویورک و معماری و معماری منظر پرات معرفی می کند یک مکالمه مجازی رایگان بین معماران پشت پارک ترتیب می دهد: Mat Cash ، Heatherwick Studio و Signe Nielsen ، Mathews Nielsen Landscape Architects و Pratt’s Architecture؛ و تریش سانتینی ، مدیرعامل Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیرعامل High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن ، منتقد معمار ، تعدیل کننده خواهد بود.

در بحث آنچه جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، روند معمول طراحی ظاهر شده و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی مورد بحث قرار خواهد گرفت – بحثی در قلب برنامه جدید کارشناسی ارشد در معماری منظر موسسه پرات. همانطور که ما محیط اجتماعی و طبیعی خود را در پرتو عدالت ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک به عنوان یک نمونه برای یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی از پیش ضبط شده به صورت آنلاین ، رایگان و عمومی سه شنبه 19 اکتبر ، ساعت 18:30 در دسترس خواهد بود. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه The TD پشتیبانی می شود.

این مقاله با همکاری کارکنان موسسه پرات و Gothamist حمایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *