آیلتس تضمینی دانوتک


سازمان های زیادی برای شما. آیلتس تضمینی پیشنهاد می دهد؛ اما اینجا می خواهم بپرسم آیا آنها واقعا حقیقت دارند؟ اساتیدشون خوب راهنماییت میکنن؟ شما فقط زمان کمی دارید و باید از آن نهایت استفاده را ببرید، پس روی دوره های فشرده تمرکز کنید، به کیفیت آنها توجه کنید و چندین فاکتور را در نظر بگیرید. پیشنهاد ما برای زبان آموزان برای آیلتس تضمینی است. بهترین آموزشگاه زبان شما می توانید مدرک آیلتس خود را در مدت زمان کوتاهی زیر نظر اساتید حرفه ای و آگاه در تهران دریافت کنید.

تنوع در برگزاری و برگزاری کلاس های تخصصی آیلتس در مرکز زبان گات.

آزمون آیلتس یا سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی یکی از مهم ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که برای مراحل مختلف مهاجرت مفید است. بیش از ۱۰۰۰۰ سازمان بین المللی آزمون آیلتس را تایید کرده اند، بنابراین با دریافت این مدرک می توانید در موسسات و ادارات دولتی و … پذیرفته شوید. این آزمون استاندارد در سراسر جهان گسترش یافته و جایگاه مطلوبی به دست آورده است. نمره این آزمون میانگین هر چهار مهارت زبان انگلیسی از ۱ تا ۹ است.

دوره های آیلتس در مرکز زبان گات

مدرسه گات اساتید مجربی را برای تدریس انتخاب می کند و کیفیت مطالب آموزشی در بین این اساتید متفاوت است. معلم آیلتس نقش مهمی در یادگیری شما دارد. منابع تدریس شده در مدرسه؛ کیفیت آموزش و نگرش مدیر و سایر اعضای مدرسه در کیفیت آن مؤثر است. پس بهتر است قبل از شروع کلاس به مدرسه رفته و با محیط و شرایط آن آشنا شوید.

مزیت شرکت در دوره های تضمینی آیلتس

اگر به دنیا نگاه کنیم می بینیم که همه جا انگلیسی رکن اصلی است. شبکه های مجازی؛ وب سایت ها، کتاب های علمی پیشرفته و غیره از انگلیسی به عنوان زبان بین المللی استفاده می کنند. همچنین داشتن مدرک آیلتس برای مهاجرت بسیار ضروری است. کار، مطالعه آموزش و غیره نیاز به زبان انگلیسی کافی دارد. اگر بخواهیم در یک کشور خارجی قبول شویم باید مدرک رسمی و نمره قابل قبول ارائه کنیم و آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون هاست.

مزیت شرکت در دوره های تضمینی آیلتس

آیا می دانید آیلتس تضمینی چه تفاوتی با آیلتس معمولی دارد؟

هزینه دوره تضمینی آیلتس بیشتر از دوره معمولی آیلتس است. تفاوت دیگر این دو دوره این است که زبان آموز می تواند در تمام ساعات کاری علاوه بر زمان کلاس، از طریق واتس اپ با استاد خود ارتباط برقرار کند. یعنی زبان آموز می تواند در ساعات کاری از طریق واتس اپ مشکلات و سوالات درسی خود را از استاد بپرسد و بیان کند.

  1. مثلا، در ساعات کاری خارج از کلاس؛ زبان آموز می تواند به معلم بنویسد. فقط در این صورت معلم می تواند آن را تصحیح کند. اگر سوال یا مشکلی دارید، آن را با معلم خود در واتساپ در میان بگذارید. معلم به مسائل پاسخ می دهد. در مورد صحبت کردن، زبان آموز می تواند صدای خود را برای معلم بفرستد. معلم هم گوش می دهد و مشکل را حل می کند.

هزینه آیلتس در مرکز زبان GAT تضمین شده است.

هزینه دوره های آیلتس متفاوت است و بستگی به شرایط زبان آموز دارد، بنابراین اگر می خواهید از هزینه های تضمینی آیلتس مطلع شوید می توانید با مشاوران مرکز زبان گات تماس بگیرید.

نکاتی برای این مقاله