آیا خرید دارو از اینترنت اشکالی ندارد؟

بسیاری از مردم می پرسند – “آیا سفارش آنلاین دارو برای من بی خطر است؟”

خوب، پاسخ سریع بله و خیر است.

بگذار توضیح بدهم…

هنگام ارائه اطلاعات شخصی خود به صورت آنلاین همیشه باید عاقل باشید. نام ها، آدرس ها، شماره های تامین اجتماعی، و سابقه پزشکی شما، همگی داده های مهمی هستند که به راحتی می توانند به دلایل غیرقانونی توسط سارقان هویت مورد استفاده قرار گیرند.

امروزه اکثر داروخانه های آنلاین، لایه های زیادی از محافظت بر اساس تقاضا را از طریق وب سایت های خود ارائه می دهند. برخی از محبوب ترین خدمات امنیتی عبارتند از: Hacker Safe، Geo Trust، VeriPay و Safe Shopping Network. این ایده عالی است که از قبل بررسی کنید که سایتی که درخواست می کنید توسط یک یا چند مورد از این خدمات محافظت می شود.

همچنین، توجه داشته باشید که سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) به مصرف کنندگان در مورد سفارش آنلاین داروها، به ویژه در مورد سفارش داروهای تجویزی بدون نسخه معتبر، هشدار داده است.

انواع مختلفی از پورتال های داروخانه آنلاین وجود دارد، و برخی از آنها روش های دارویی ایمن را انجام می دهند. در بهترین حالت، یک نسخه معتبر و قانونی از یک نسخه‌نویس دارای مجوز به یک داروخانه اینترنتی ارسال می‌شود، که سپس نسخه را پر می‌کند و برای بیمار پست می‌کند.

به نوبه خود، نسخه‌های قانونی ممکن است به داروخانه‌های خارج از ایالات متحده منتقل شود و ممکن است با داروهای تقلبی، داروهای تاریخ مصرف گذشته، قرص‌هایی که به‌طور غیرقانونی مصرف می‌شوند، یا داروهای تقلبی پر شود. ترسناک‌تر این است که مصرف‌کنندگان ممکن است داروهای تجویزی را به‌صورت آنلاین بدون دریافت نسخه قانونی سفارش دهند و به آنها امکان دسترسی به داروهای بالقوه خطرناک یا اعتیادآور را بدون مراجعه به ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی بدهد.

گهگاه، گمرکات ایالات متحده بسته هایی را که مقامات مشکوک هستند حاوی دارو هستند، توقیف می کنند. در حالی که این ممکن است از مصرف کننده در برابر آسیب محافظت کند، احتمالاً هزینه از پیش پرداخت شده را بازپرداخت نخواهد کرد.

خطرات دور زدن نسخه های دارای مجوز ایالات متحده و تهیه دارو در خارج از کشور بی شمار است. شاید نگران کننده ترین، نبود نسخه معتبر باشد، زیرا مصرف کننده ممکن است خود تشخیص داده و خود درمانی کند. داروهای خریداری شده ممکن است اعتیادآور، بالقوه سمی یا نیاز به نظارت ویژه داشته باشند. اغلب هیچ اعتباری در مورد صحت دوز وجود ندارد و هیچ بررسی تداخل دارویی یا دارویی با بیماری وجود ندارد.

با این حال، باید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی روشن باشد که اکثر مصرف کنندگان از داروخانه های آنلاین صرفاً برای دور زدن فرآیند نسخه نویسی و صرفه جویی در هزینه استفاده می کنند. همه ما می دانیم که ایالات متحده گران ترین داروهای نسخه ای را در جهان دارد.

در پایان، اگرچه سفارش آنلاین داروها ۱۰۰٪ ایمن نخواهد بود (مثلاً – مایکروسافت ویندوز تقریباً هر روز وصله های امنیتی منتشر می کند!)، می توانید با تأیید اینکه سایتی که از آن سفارش می دهید دارای Ali است، خطر به خطر افتادن اطلاعات شخصی خود را کاهش دهید. اقداماتی را برای تضمین امنیت و امنیت او انجام داد. همچنین باید مطمئن شوید که داروهایی که سفارش می دهید بی خطر بوده و توسط پزشک شما تجویز شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر