آووکادو همچنین به عنوان

آووکادو همچنین به عنوان


خوش آمدی! در این ماه ، ما می خواهیم بر آنچه شما برای اهمیت دادن به سلامتی خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل یک رژیم غذایی سالم است که به بدن کمک می کند در حالی که مفید است. شما همچنین سزاوار چیزی هستید که فوق العاده خوشمزه و پر از آنچه شما نیاز دارید باشد. از فرار اجتناب کنید!

آووکادو نه ما نداریم

با نان تست ، مخلوط با سایر سبزیجات یا به تنهایی ، ما برای به کار بردن آووکادو به بهانه دیگری احتیاج نداریم. اینها یکی از فوق العاده ترین غذاهای فوق العاده طبیعی هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی هستند – بدون ذکر غذاهای لذیذ.

آووکادو همچنین حاوی مقدار زیادی پتاسیم است – یک الکترولیت اصلی که به تنظیم مایعات در بدن و سلول ها کمک می کند. علاوه بر این ، یک رسانای الکتریکی عالی است که به سازمان کمک می کند تا سیگنال ها را به طور موثر ارسال کند. واقعیت جالب: آنها حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز هستند!

تامل برانگیز است

اما این همه چیز نیست!

یک آووکادو حاوی تقریباً 20 of از مقدار فولات روزانه است. آنچه برای رشد و عملکرد سلول ها مورد نیاز است.

برچسب آووکادو

داستان بلند؟ آووکادو فوق العاده است!

زیرنویس وبلاگ

شما دنیای Guac ما هستید

اگر شما هم مانند ما هستید ، روز ملی #گوآکامول را به سبک خود جشن گرفتید. اگر شما هم مانند ما هستید ، تقریبا هیچ محدودیتی در مورد تهیه هر نوع گوآک وجود ندارد. برخی از گزینه های سالم تر عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل قرمز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

برای یک ضربه دودی ، می توانید قبل از افزودن آووکادو یا گوجه فرنگی به کاسه ، کباب کنید! امکانات گواکامول بی پایان است.

چه چیزی Guac را خاص می کند؟ نحوه مصرف آووکادو را با ما در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به منوی خود اضافه کنیم.

آووکا-برو بیرون و سر و صدا کن

هیچ فصل بدی وجود ندارد که بتوانید از غذاهای خوشمزه آووکادو استفاده کنید. علاوه بر این ، همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید که در مسیر درست موفقیت هستید. ما همیشه اینجا هستیم تا به حفظ اهمیت سلامتی خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *