آنچه هر والدینی باید درباره کودکان مبتلا به سیستم عصبی بدانند


همه ما وظیفه داریم که کودکان را ایمن کنیم. در اینجا شش نکته مهم وجود دارد که همه والدین باید در مورد حساسیت غذایی بدانند.

آنچه مادران آلرژیک من می خواهند بدانند

چند تابستان پیش ما در تعطیلات خانوادگی بودیم و اولین شام خود را در خانه ای اجاره ای در ساحل به اشتراک می گذاشتیم ، وقتی چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفت.

به تازگی یکی از اعضای یک خانواده نوجوان مبتلا به آبله مرغان تشخیص داده شده است. پیتزاهایی که می پزیم و می پزیم مرغ در لیست ادویه جات نبود ، اما بعد از شام ، احساس خارش کرد. او بنادریل را گرفت ، اما لب هایش شروع به تورم کرد. سپس گفت که در بلع مشکل دارد.

خانه ما در یک شهر ساحلی خوابیده بود. ما نمی دانستیم مرکز اورژانس یا بیمارستان کجا می تواند باشد. والدینش با 911 تماس گرفتند. اگرچه قبلاً هرگز از EpiPen استفاده نکرده بودند ، اما دو مورد را بارگذاری کرده بودند. اولی را به او دادند و منتظر آمبولانس بودند.

چیزی که در آن زمان کشف کردم

امدادگران از شخصی خواستند در انتهای جاده سیاه بایستد ، بنابراین آنها می دانند کجا باید بپیچند. من و شوهرم داوطلب شدیم. وقتی منتظر چیزی بودیم که به نظر می رسید برای رسیدن کمک بسیار طولانی است ، من وحشت کردم.

من می دانستم که ترس چیزی است که بسیاری از والدین هر روز هنگام فرستادن فرزندان خود به مدرسه با آن زندگی می کنند – علاوه بر نگرانی های رایج در مورد سرخوردگی و ناراحتی های قلبی ، برخی از والدین نیز از این می ترسند که فرزندشان تأثیر تهدید کننده زندگی داشته باشد. برای چیزی که شبیه یک تکه پیتزا یا کوکی بد به نظر می رسد. من این را از قبل می دانستم. اما در آن لحظه احساس کردم. (پایان خوش: او را به بیمارستان منتقل کردند و کاملاً بهبود یافت.)

من به عنوان یک مادر برای والدینی که بچه هایی با حساسیت غذایی دارند متاسفم. و به عنوان یک متخصص تغذیه ، من درک می کنم که چقدر می تواند دشوار باشد: مخلوط کردن برچسب های مواد غذایی ، یک لیست پیچیده از مواد تشکیل دهنده ، خطرات پیوند متقابل. اما هنگامی که یکی از عزیزان شما یک واکنش آلرژیک شدید در مقابل شما دارد ، در خانه به شدت ضربه می زند.

چرا برای همه ما مهم است

حتی اگر فرزند شما به غذا حساسیت نداشته باشد ، احتمالاً یکی از دوستان یا اعضای خانواده او است. از هر 13 کودک در ایالات متحده یک نفر دچار اختلال خوردن است– این در مورد دو کودک در هر مدرسه است!

حتی اگر در معرض آلرژی غذایی قرار ندارید ، اقدامات شما می تواند خانواده شما را تحت تأثیر قرار دهد. واقعیت این است که همه والدین باید اصول اولیه آلرژی غذایی را درک کنند تا بتوانیم همه کودکان را ایمن نگه داریم. در اینجا مواردی که والدین باید در مورد کودکان و حساسیت غذایی بدانند ذکر شده است:

کودکان و IBS

1. Je! ظاهر واکنش آلرژیک چگونه است

حتی اگر کودکی قبلاً علائم نداشته باشد (یا علائم بسیار خفیف) می تواند به سرعت به یک عارضه جانبی شدید تبدیل شود. بنابراین مهم است که در اولین علائم آلرژی اقدام شود.

علائم واکنش های آلرژیک عبارتند از:

 • تانک ها
 • قرمزی پوست
 • خارش دهان یا زبان
 • عطسه کردن
 • درد شکم
 • تهوع و استفراغ

علائم واکنشهای آلرژیک شدید عبارتند از:

 • تورم لب ، زبان و گلو
 • مشکل در بلع
 • داد زدن
 • احساس ضعف
 • درد قفسه سینه

2. نحوه استفاده از EpiPen

تزریق خودکار اپی نفرین مانند EpiPens حاوی داروهایی است که واکنش های آلرژیک را درمان می کنند و می توانند زندگی را نجات دهند! اگر فرزندی در خانه دارید که آلرژی غذایی دارد ، مطمئن شوید که والدین EpiPen را با شما (یا برای بچه های بزرگتر ، که خودشان آورده اند) بگذارند.

استفاده از قلم آسان است – و دانستن نحوه استفاده از آن در زمان اضطراری زمان و استرس زیادی را برای شما ذخیره می کند. چند دقیقه وقت بگذارید تا برسید این ویدیوی سریع را تماشا کنید یاد بگیرند که چگونه.

اگر تنها هستید و کسی پاسخی دارد ، ابتدا یک قلم بدهید ، سپس با 911 تماس بگیرید. اگر با دیگران هستید ، از فردی بخواهید که در حالی که قلم می دهید ، با 911 تماس بگیرد. به یاد داشته باشید که EpiPen تا زمانی که فرد تحت درمان قرار گیرد ، برای شما وقت می گیرد. حتی اگر قلم به کودک داده شود ، باز هم کودک باید به بیمارستان برود زیرا ممکن است پاسخ ها بازگردد و ممکن است به داروهای اضافی نیاز داشته باشد.

3. نحوه حفظ امنیت کودکان

اگر کودکی با حساسیت غذایی در مراقبت خود دارید ، مطمئن شوید که می دانید به چه چیزی حساسیت دارد و چه چیزی می تواند و چه چیزی نمی تواند داشته باشد. کودکان بزرگتر برای خواندن کتاب مقدس و صحبت کردن آماده هستند ، اما کودکان کوچکتر نمی توانند. در صورت شک ، همیشه با والدین کودک تماس بگیرید – یا از قبل بپرسید که چه چیزی امن است.

4. نحوه خواندن برچسب حساسیت غذایی

FDA نیاز دارد که تولیدکنندگان مواد غذایی منابع اصلی غذایی را نام می برند: شیر ، تخم مرغ ، پوست ماهی ، آجیل درختی ، آجیل ، گندم و سویا (و از سال آینده کنجد). اینها باید در یکی از دو بخش روی برچسب نشان داده شوند:

 • نام داخل پرانتز: “آب پنیر (شیر)”
 • بلافاصله یا نزدیک لیست مواد تشکیل دهنده عبارت “حاوی” مانند: “حاوی گندم ، شیر و سویا”

همچنین می توانید عباراتی مانند “ممکن است حاوی گندم و سویا باشد” یا “در تأسیساتی که از آجیل نیز استفاده می شود” پردازش شود. چنین اظهاراتی به منظور هشدار از تماس متقابل است ، هنگامی که غذا یا نوشیدنی آلوده به آلرژن ایجاد می شود ، زیرا بر روی یک ماده (یا فقط در یک منطقه) پردازش می شود. برخی از افراد آلرژی از این محصولات و هشدارها اجتناب می کنند ، در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند.

4. Je! قوانین و مقررات مدرسه شما چیست؟

مدارس ، اردوگاه ها و سایر مکان هایی که کودکان در آنجا جمع می شوند ، سیاست هایی برای محافظت از کودکان در نظر گرفته اند. قبل از بسته بندی ناهار یا میان وعده – یا ارسال غذا برای جشن تولد یا جشن – مطمئن شوید که آیا محدودیتی در مورد آنچه می توانید بارگذاری یا ارسال کنید وجود دارد یا خیر. اگر چنین است ، آنها را جدی بگیرید.

چگونه سرماخوردگی طبیعی ایجاد کنیم

5. چگونه همه کودکان را شامل شود

همه کودکان باید احساس کنند که در محدوده راحتی قرار دارند. اگر میزبان رویداد هستید ، در مورد آلرژی غذایی با والدین تماس بگیرید و بدانید که چه چیزی می توانید ارائه دهید – یا از قبل به آنها اطلاع دهید تا بتوانند درمان ایمن را برای فرزندشان ارسال کنند (و اگر خودشان می خواهند چیزی بیاورند ناراحت نشوید. !) اگر از نان مجاور موارد خوبی پیدا کردید ، از آنها در مورد هرگونه حساسیت زایی که در تأسیسات خود استفاده می کنند بپرسید. برای مهمانی های کلاسی یا حیله گری یا مهمانی ، از این لیست 20 درمان عاری از آلرژی استفاده کنیدبه یا جشن گرفتن با اقلام غیر خوراکی مانند برچسب یا سایر نمادها را در نظر بگیرید.

فراخوان آلرژی غذایی مادر برای آگاهی - تغذیه واقعی مادر

6. اینکه خانواده ها سزاوار درک و درک هستند

هر دو والدین نگران امنیت فرزند خود هستند. اما در نظر بگیرید که اگر کودک شما در اثر سوء تغذیه گاز گرفته باشد ، می تواند در خطر باشد. بنابراین اگر از سیاست بادام زمینی مدرسه خود ناراحت هستید یا از اینکه مادر درخواست مواد اولیه روی کیکی را که در مهمانی آورده اید ناراحت هستید ، خودتان را جای او بگذارید. در اینجا یک مقاله قدرتمند وجود دارد که یکی از دوستانم درباره احساس او از داشتن یک فرزند مبتلا به آلرژی غذایی تهدید کننده زندگی نوشت: فراخوان آلرژی غذایی مادر برای آگاهیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *