آمیکو همچنین با تولیدکنندگان تجاری نمایشگاه حمل و نقل اصفهان همکاری کرد.


گروه صنعتی ارس خودرو دیزل پنجمین حمل و نقل اصفهان است. او در نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری و شهرداری ها شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه صنعتی ارس خودرو دیزل، پرشین خودرو که در سال های اخیر به طور مستمر در نمایشگاه های خودرو و سایر نمایشگاه های مرتبط حضور داشته است، این پنجمین بار است که حمل و نقل وی در نمایشگاه حمل و نقل ریلی و خدمات کشوری شرکت خواهد کرد. شهرداری های اصفهان.

آمیکو کامیون می فروشد، این شرکت در زمینه تولید خودروهای تجاری سبک مانند وانت و پیکاپ آسنا فعال است و قصد دارد توانمندی های خود را در بخش حمل و نقل در اصفهان به نمایش بگذارد.

آره، آمیکو دستاوردها و محصولات خود را در این زمینه با ساخت انواع کاربردها مانند سنگرهای حمل و نقل بتنی که یکی از مهم ترین پیش نیازهای ساخت و ساز است، به نمایش خواهد گذاشت.

آمیکو که از پیکاپ جدید آرتیستون در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد، این پیکاپ جدید را در اصفهان به نمایش خواهد گذاشت.

آمیکو می تواند نقشی کلیدی در اصفهان به عنوان تولید کننده کامیون پیشرو در بخش معدن داشته باشد.

به طور کلی، ۲۶۳۱ کامیون سنگر بتنی وانت آسنا و وانت آرتیستون قرار است از جمله محصولات آمیکو در غرفه این شرکت در نمایشگاه اصفهان باشند.

حمل و نقل پنجم استان اصفهان; یازدهمین نمایشگاه حمل و نقل، خدمات شهری و عمران از ۱۳ تا ۱۹ مرداد ماه سال جاری در محل جدید نمایشگاه اصفهان برگزار می شود.