آمپرها و مقادیر جدید ایده های جدید را در بر می گیرند.


دنیای تجارت امروز در حال تغییر به سمت دیدگاه جدیدی است. پلتفرم‌های فضای مجازی جهان را عمیقاً تغییر داده‌اند و با تغییر محیط اقتصادی جهانی، مفاهیم جدید اقتصادی ظهور کرده‌اند. استارت آپ ها؛ راه اندازی رویدادها محل کار مشترک؛ شتاب دهنده ها؛ مراکز نوآوری؛ سرمایه گذاری مخاطره آمیز و مدیریت کسب و کار از جمله مسائل جدیدی است که با ادبیات جدید متفاوت با رویکردهای سنتی شاهد آن هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، مرکز نوآوری و صنایع خلاق آمپر در سال ۱۳۹۸ با رویکردی مشابه با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و سرعت بخشیدن به رشد استارت آپ های ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد. آمپر دارای دو بخش تحقیق و شتاب است. حمایت از ایده ها و تحقیقات نوآورانه؛ این مرکز با ایجاد محیطی مساعد برای تحقیق و نوآوری، به تخیل‌گران کمک می‌کند تا بر موانع غلبه کنند و به آنها در دستیابی به اهداف خود کمک کنند.

ایجاد مشترک ایده ها و همکاری بین صنعت و متخصصان؛ خدمات آزمایشگاهی؛ رهبری؛ هدف اصلی مرکز تبدیل همکاری به ایده و فرصت از طریق همکاری موثر بین استارت آپ ها و سازمان ها و سازمان ها و استارت آپ ها است. Ampere Innovation and Innovation Industry لوازم پزشکی؛ متخصص در فناوری اطلاعات و اینترنت اشیا.

آمپر با فارغ التحصیلان برتر کشور برای توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه تحقیقاتی انجام می دهد. نوآوری و انتقال فناوری؛ در مرکز شتاب با حمایت دانش آفرینی و خلق ثروت و ایده. و کار کارآفرینان در راستای چشم انداز یا افق ماموریت آمپر است.

این مرکز از ایده های نوآورانه و برنامه های پاک و مثبت برای ارتقای کشور و مردم آن بهره می برد. تلاش برای تولید تجاری در سطح داخلی و جهانی، گامی در جهت توسعه دانش فناورانه و فناورانه در کشور است. کاهش وابستگی به واردات؛ توسعه صادرات؛ ایجاد شغل برای کل کشور

همزمان یک ویژگی جدید خدمات را برای پوشش طیف گسترده ای از صنایع افزایش می دهد. گروه آمپر ارزش مشترکی با شرکت توسعه زیرساخت فناوری‌های نوین ایجاد کرده است تا با ایجاد زیرساخت‌های لازم، مأموریت خود را پیش ببرد. .

شرکت توسعه زیرساخت فناوری های نوین ارزش از سال ۱۳۹۸ به عنوان بازوی تخصصی گروه توسعه سرمایه گذاری ارزش بین المللی در زمینه کسب و کارهای نوآورانه و اکوسیستم های استارتاپی سرمایه گذاری می کند. Health Axe Plus Plus راه اندازی شد. سپس iBar (مدیریت هوشمند حمل و نقل)؛ کلین شیت (سکوی سرگرمی فوتبال)؛ ما در پروژه هایی مانند بازار بی نظیر (سکوی ثبت و فروش NFT) و ارزش توکن (سکوی عرضه) سرمایه گذاری می کنیم. در حال حاضر، این شرکت به تجارت مشغول است، با استفاده از متخصصان در زمینه های فناوری اطلاعات و مالی، تلاش هایی برای توسعه کسب و کارهای موجود و شناسایی فرصت های سرمایه گذاری جدید صورت می گیرد.

نوین ارزش های عملیاتی خود را در چارچوب شتاب دهنده با رویکرد استودیوی نوپا قرار داده و همواره مسیر نوآوری و نوآوری را جلوتر از برنامه های کلان خود پیش برده است. در این مورد، تلاش می‌کند تا با فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب و حمایت کامل از کسب‌وکارهای جوان و مستعد و کسب‌وکارهای حامی، به یک کسب‌وکار پایدار تبدیل شود.

Ampere & Innovative Creative Innovation and Innovation Industries می کوشند تا از پتانسیل نخبگان دانشگاهی و استارت آپ ها در یک سرمایه گذاری مشترک بهترین استفاده را ببرند.

صاحبان ایده ها و موسسان می توانند برای ارائه ایده ها و ترویج فعالیت های خود با مرکز نوآوری و صنایع خلاق Ampere و Novin Value تماس بگیرند.