آموزش نحوه حذف و حذف دائمی حساب کلاب هاوس


آموزش نحوه حذف و حذف دائمی حساب کلاب هاوس

امروزه دنیا دستخوش تغییرات بزرگی است و ردپای فضای مجازی و فناوری هایی مانند اینترنت در همه جا دیده می شود. فناوری جدیدی که طبیعتاً عواقبی دارد. هر از گاهی یک پلتفرم یا پیام رسان به دنیا معرفی می شود. یکی از اپلیکیشن های موبایلی که در سال ۲۰۲۰ به بازارهای جهانی عرضه شد، اپلیکیشن «Club House» است. این مقاله از سایت است. پیشگام شماما کلاب هاوس را آموزش می دهیم و یکی از رایج ترین مشکلات آن این است. در اینجا راه حلی برای حذف اکانت Clubhouse وجود دارد. اگر شما نیز درگیر مشکل حذف اکانت هستید. خانه باشگاه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

باشگاه چیست؟

همانطور که می دانید، بیشتر شبکه های اجتماعی مبتنی بر پیامک هستند و اساس کار آنها چت نامیده می شود. در چنین موردی، در سال ۲۰۲۰، برخلاف موارد قبلی، قبل از اینکه یک اپلیکیشن به بازار جهانی معرفی شود، در برنامه هایی مانند Discord، اتاق هایی با هدف برقراری ارتباط صوتی ایجاد می شوند. اما تفاوت در خانه باشگاه یک عامل است. در این اپلیکیشن، تنها راه شما برای برقراری ارتباط صحبت کردن و استفاده از صدا است.

پل دیویسون و روهان ست، بنیانگذاران این شبکه اجتماعی، محیطی را برای افراد فراهم می کنند تا موضوعات مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند و با افراد همفکر و حتی کسانی که با آنها مخالف هستند گفتگو کنند. بسیاری از افراد مشهور از این نرم افزار برای ایجاد یک جامعه گرم و صمیمی با دوستداران خود استفاده می کنند. یا برخی خانه باشگاه را برای ارتباط و انتقال اطلاعات انتخاب کردند. سیستم فقط پس از شنیدن این نکته در اولین کلاب هاوس iOS طراحی شد؛ اما پس از مدت ها سازندگان اعلام کردند که نسخه اندروید را نیز ارائه خواهند کرد. طبق آمار منتشر شده، حدود ۱۰ میلیون کاربر از Club House استفاده می کنند که شاید نشان دهنده محبوبیت این برنامه باشد. اگر حساب Clubhouse خود را راه‌اندازی کرده‌اید و می‌خواهید اکنون آن را حذف کنید، در سایت پیشگامیت با ما همراه باشید! حذف حساب کاربری. خانه باشگاه آموزش خواهیم داد.

چگونه حساب باشگاه خود را حذف می کنید؟

در هر اپلیکیشن و پیام رسان؛ قبل از ایجاد حساب کاربری، هر زمان که نمی خواهید از پیام رسان استفاده کنید، می توانید حساب خود را حذف کنید تا بتوانید آن را حذف کنید. اگرچه کلوپ هاوس محبوب است، برخی از افراد ممکن است بخواهند حساب Clubhouse خود را حذف کنند زیرا برای مدت طولانی خسته کننده بوده است. منظور از اینجا این است که این برنامه گزینه مشخص و مستقیمی برای حذف اکانت در فضای کاربری برنامه ندارد. در حالی که سایر شبکه های اجتماعی راه حلی آسان و در دسترس برای این مشکل ارائه می دهند. در این قسمت از تمرین باشگاه پیشگامیت نحوه حذف اکانت Clubhouse را یاد خواهیم گرفت. مراحل ذکر شده را برای حذف حساب خود دنبال کنید.

 • یکی از راه های حذف اکانت خانه باشگاهبرای بستن یک حساب کاربری؛ می توانید این کار را در فضای کاربری اپلیکیشن انجام دهید. مطمئنم، همانطور که می دانید، این مثل حذف یک حساب کاربری نیست. اما اگر بیش از یک ماه از بسته شدن حساب شما در کلاب هاوس گذشته باشد. این برنامه به طور خودکار حساب شما را برای همیشه حذف می کند.
 • برای بستن حساب خود؛ روی عکس نمایه خود در صفحه اصلی ضربه بزنید و روی چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا به بخش تنظیمات دسترسی پیدا کنید.
 • منوی پیش روی شما گزینه نامیده می شود. حساب مقصد دقیق شما برای حذف حساب باشگاه وجود دارد. روی آن کلیک کنید.
 • گزینه های این بخش به پایان رسیده است. از شر توییتر خلاص شوید. در مقابل از شر اینستاگرام خلاص شوید.انتخاب حساب بسته شد همانطور که مشاهده می کنید برای حذف اکانت خود باید این گزینه را انتخاب کنید.
 • صفحه ای در مقابل شما باز می شود که در آن پنجره ۳۰ روزه خود را برای بازگشت به باشگاه توضیح می دهد. پس از خواندن توضیحات بر روی گزینه کلیک کنید. متوجه شدم، حساب را ببندید. روی دکمه نشان داده شده با رنگ قرمز در پایین صفحه کلیک کنید.
 • ● اگر حساب شما بسته شده باشد و تا ۳۰ روز آینده وارد برنامه نشوید. حساب شما برای همیشه در دسترس نیست.

راه دیگری برای حذف اکانت Clubhouse وجود دارد، این در واقع اولین روش ارائه شده برای حذف یک حساب کاربری است. پس از مدتی به دلیل مشکلاتی که در این راه وجود دارد، سازندگان در برنامه ای که به آن اشاره کردیم، یک روش خاموش کردن را قرار داده اند. مراحل انجام این کار به شرح زیر است.

 • در این روش از ایمیل برای حذف اکانت Clubhouse استفاده می کنید. به این ترتیب شما یک ایمیل با درخواست حذف حساب کاربری به واحد پشتیبانی ارسال می کنید.
 • برای آن، ابتدا باید ایمیل خود را به برنامه اضافه کنید. برای انجام این، این بار، به جای تنظیمات و نماد چرخ دنده، روی گزینه @ کلیک کنید.
 • آدرس ایمیل را در این قسمت وارد کرده و با کلیک روی گزینه تایید کنید. تأیید کنید.یک ایمیل تایید به آدرسی که وارد کرده اید ارسال می شود.
 • اکنون باید صندوق ورودی خود را بررسی کرده و مراحل تأیید را تکمیل کنید.
 • در این مرحله، می توانید آدرس ایمیل خود را در برنامه وارد کرده و به واحد پشتیبانی خانه باشگاه ایمیل بزنید. آدرس ایمیل این مجموعه [email protected] است.
 • ● محتوای ایمیل باید پرمخاطب باشد. اکانت من رو پاک کن موضوع پیام باید شامل نام کاربری و شماره تلفن شما باشد. ایمیل بفرستید و منتظر نتیجه باشید.

با انجام این دو روش ساده، می توانید اکانت Clubhouse خود را حذف کنید. به احتمال زیاد روش اول درصد خطای کمی دارد و پس از یک ماه قطعا اکانت شما حذف خواهد شد. اما اگر می خواهید این کار را با بیشترین سرعت ممکن انجام دهید، روش دوم را امتحان کنید. آره، استفاده همزمان از هر دو روش مشکلی ندارد.

چگونه کلاب هاوس را غیرفعال کنیم

غیرفعال سازی به معنای غیرفعال کردن دیده شدن حساب کاربری توسط دیگران است. در حقیقت، روشی که قبلاً در آموزش کلاب هاوس ذکر شد، غیرفعال کردن یا بستن حساب است. در برنامه خانه باشگاه؛ زیرا امکان حذف مستقیم اکانت وجود ندارد. این روش برای حذف حساب کاربری استفاده می شود. اگر قبل از ۳۰ روز انجام شود، اکانت شما مجددا فعال می شود و مشکلی وجود نخواهد داشت. اگر می خواهید به طور موقت حساب خود را غیرفعال کنید، همین روند را دنبال کنید و قبل از یک ماه حساب خود را بررسی کنید.

اخرین حرف

حذف اکانت کلاب هاوس برای بسیاری از افراد نگران کننده است و می توان آن را یکی از نکات منفی این طرح دانست. عدم وجود روشی مستقیم برای حذف یک حساب کاربری در داخل برنامه موضوعی است که برخی از کاربران را به دردسر انداخته است و هنوز روش مناسبی برای آن ایجاد نشده است. با این حال، در این مطلب از سایت پیشگامیت؛ ما سعی کردیم شما را از طریق دو روش رایج برای حذف یک حساب راهنمایی کنیم. خانه باشگاه اگر از این روش‌ها برای معرفی یا مواجهه با مشکلی در حین انجام آن‌ها استفاده کرده‌اید، به ما اطلاع دهید. امیدوارم این آموزش کلوپ برای شما مفید بوده باشد.