آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی اپیدمی ها در آموزش و پرورش نیویورک

آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی اپیدمی ها در آموزش و پرورش نیویورک


بر اساس داده های خبری WNYC / Gothamist ، شیوع COVID-19 را در مدارس نیویورک نظارت می کند. نسخه “بازگشت به مدرسه” صفحه داده های ویروس کرونا ما هفته ای دو بار به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً س questionsالات ، نظرات یا درخواست ها را به [email protected] ارسال کنید.

موارد در مدارس NYC و NJ

وزارت آموزش نیویورک ده ها مورد را پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز مدرسه دولتی شهر ، به کارکنان و تعداد انگشت شماری را به دانش آموزان گزارش داده است. در اوایل اکتبر ، بیش از 4000 دانش آموز و کارگر تست مثبت دریافت کردند. این شهر پروتکل آزمایش کووید -19 را دو بار در هفته در آغاز سال تحصیلی تغییر داد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از معاینات معمول صرف نظر کرده و شخصاً به مدرسه بروند. طبق داده های ارائه شده توسط شورای آموزش و پرورش WNYC / Gothamist به شورای نیویورک ، تنها 35٪ از تقریباً 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، یعنی 192،705 کودک ، فرم های رضایت مورد نیاز برای آزمایش را در 6 اکتبر بازگردانده اند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش COVID را برای انتقال درون مدرسه ای توسط شهرستان گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از 7 سپتامبر آغاز کرد و صدها مورد را در ده ها بیماری همه گیر ثبت کرد.

بسته شدن ها

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال را با تعطیلی کلاس درس به مدت 10 روز که ویروس شد ، شروع کردند.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده تنها در صورتی که عاری از ماسک و کمتر از سه متر از مورد مثبت باشند به خانه فرستاده می شوند. آنها همچنین باید بیش از 15 دقیقه در یک روز در تماس نزدیک – یا نزدیک دانش آموز آلوده – باشند.

دفتر شهردار اذعان می کند که در نتیجه بیشتر بچه ها در کلاس درس می مانند ، اما این بدان معناست که در آینده کلاس های آموزشی در مدارس ابتدایی کمتر خواهد شد.

این وضعیت نشان دهنده قوانین اصلی و فعلی دبیرستان و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت معمولاً منجر به “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود ، که در آن از افراد خاصی – هر فرد بدون علامت یا فرد واکسینه نشده که از قوانین ماسک و فاصله اجتماعی پیروی نمی کند – خواسته می شود در خانه بمانند.

عفونت های تأیید شده در بین کارکنان خارج از بخش فقط نیاز به “قرنطینه غیر کلاسی” از افراد مبتلا دارد.

به گفته اداره بهداشت شهر ، کل ساختمان مدرسه فقط در صورت وجود شواهدی مبنی بر “استفاده گسترده” بسته می شود ، اما به طور عمومی معنی آن را مشخص نکرده است. این تصمیم از سیاست سال گذشته که بر اساس آن مدارس پس از گزارش دو یا چهار مورد که می تواند به نوردهی در داخل یک ساختمان مرتبط باشد ، تعطیل شود ، منحرف می شود.

در 6 اکتبر ، 533 کلاس درس تا حدی تعطیل و 281 کلاس دیگر به طور کامل تعطیل شد ، از حدود 58.500 کلاس درس در بررسی های ساختمان وزارت آموزش و پرورش. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کرد ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با بسته شدن چندین کلاس درس در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس

در اکثریت قریب به اتفاق 58.500 کلاس درس ، شهر یک سیستم تهویه “کار” را توصیف می کند که متخصصان بهداشت و مقامات آن را به عنوان یک ابزار مهم در مبارزه با شیوع ویروس کرونا می بینند.

به گفته وزارت آموزش و پرورش ، با وجود وعده ای مبنی بر داشتن هوای تازه و کافی برای شروع مدرسه ، بیش از 1100 کلاس درس هنوز در دست تعمیر است. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده توسط شهر به عنوان “عملکردی” مشخص شده اند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “کار” فقط بر اساس پنجره های تهویه داخلی ساخته شده اند که توسط متخصصان مستقل بهداشتی برای تازه کردن هوا غیرقابل اعتماد ارزیابی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *