آلودگی سربی در مکمل های کلسیم | NutritionFacts.org


جی! سیترات کلسیم و دی اکسید کربن به اندازه مکمل های کلسیم مشتق شده از دولومیت و استخوان حیوانات سرب دارند؟

شاید به خاطر داشته باشید من “ما نقش مکمل های کلسیم را می توانیم بررسی کنیم کاهش با این حال ، قرار گرفتن در معرض سرب در دوران بارداری و شیردهی که مفهوماست مکمل خودشان است nOt آلودهبه قرص و lead؟

همه چیز با گزارش یک مورد شگفت انگیز شروع شد منتشر شده در سال 1977 ، نامگذاری شد غذای سالم آلوده به رهبر. کاما من در ویدئوی من بحث کنید سرب در مکمل های کلسیم، آ دکتر سفارش داده شده مکمل غذایی برای زنان جوان با پریودهای دردناک. نه فقط هر کدام جوانان زن ، هرچندبه او بود تلویزیون و سینما ستاره آلیسون هیز ، معروف به خود نقش ها در فیلم نیز 50 حمله زن پابه و نه فقط هر پزشک ، بلکه دکتر هنری بیلر ، یک پزشک ستاره ، که به بیماران خود می گوید داروهای سمی را فراموش کنند. غذا بهترین داروی شماست ،پسندیدن می توانید در آگهی نشان داده شده در 0:44 در من مشاهده کنید ویدیوبه مندر این مورد، است مکمل کلسیم بود ساخته شده از استخوان اسب او او گرفت روزانه ، اما به طور فزاینده ای تضعیف و رنج می برد ، و با 1967 ، حرفه بازیگری او تمام شد وقتی که او افتاد آنها نمی توانند بدون عصا راه بروند خانم هایس به پزشک پس از پزشک به پزشک مراجعه کرد، در مجموع 22 ، بدون موفقیت. او گزارش شد او او نتیجه گرفت او سه گزینه داشت: “(1) خودکشی کردن، (2) به روان پزشک مراجعه کنید تا سعی کنید یاد بگیرید که چگونه با درد زندگی کنید … au (3) خودتان پاسخ را بیابید. ”

ساو دوستان دیگری داشت که او را به کتابخانه پزشکی می بردند. در آن لحظه ، او او نتوانست حتی راه می رفت و باید به داخل حمل می شد. روی زمین نشست داخل کتابخانه ، روز به روز، و سرانجام با کتابی درباره سموم صنعتی روبرو شد که توصیف می کرد موارد اخیر مسمومیت با سرب رایج بوده است. او هزینه آزمایش مکمل های کلسیم را پرداخت کرد و، در واقع ، پر از گلوله بود ابتدا خیالش راحت شدبه “تیمرغ عصبانی وارد شدبه ”دیپزشک پس از پزشک اساسا اخراج به عنوان یک احمق ، و، سرانجام، او برای آموزش باید به خودش تکیه می کرده آنها.

پوشش نقره ای این بود، توسط ایمیل، این ایالات متحده افاوود نا دفرش آمدیریت واقعا ستایش “بازیگری مطمئن زیرا یک دستور مهم برای نمایندگی قصد دارد بررسی فلزات سنگین در غذاها و مکمل ها را آغاز کند. متأسفانه نامه بعداً رسید خانم هایس او در حال حاضر بر اثر سرطان خون مرده است ، که ممکن است باشد باعث و مسمومیت با سرب یا 300 ایکس-امتحاناتی که او از آنها کسب کرده است 22 پزشک متعجب.

جی!آیا فکر می کنید صنعت مکمل عملکرد خود را تمیز می کند؟ “منt برای درست نیست انتظار این غذای سالم صنعت و سلامتیرسانه برای كاهش دادن ترویج بشارت دادن این محصولات به صورت یک طرفه ، “یعنی ، تنها.

جی! جایی که منجر شد حتی در مواد مغذی آن داره میاد از؟ به یاد داشته باشید ، او از مکمل کلسیم ساخته شده از استخوان اسب استفاده می کرد. الead در استخوان های شما ذخیره می شود، بنابراین وقتی شما بگیر می توان مواد مغذی ساخته شده توسط استخوان ها را آشکار کرد. به این معنا، بود که فقط یک کلسیم افزایش می یابد نوک کوه یخ؟ در ابتدا ، ما فکر می کردیم بود از مواد مغذی استخوان و دولومیت ، مواد معدنی که می تواند باشد آلوده و تیراندازی، بسپس کلسیم کربنات-chalsi پوسته صدف ، کلسیم غلیظ شده استبود پیدا شد دارای سرب قابل مقایسه با استخوان حیوانات، همانطور که در 2: 5 مشاهده می کنید6 در معدن ویدیوبه تییک مطالعه جامع بر روی محتویات 70 محصول مختلف مکمل کلسیم انجام دادبه همانطور که در ساعت 3:09 در من مشاهده می کنید ویدیو، لنرخ ead ناهمسان حدود 300 بار ، و مقداری دو، سه، یا حتی چهار بار مصرف روزانه سرب برای کودکانبه بیش از نیمی از tبیشتر رایج، کلسیم طبیعی مکمل، پسندیدن آنهایی که با پوست صدف ، سطح بلع سرب داشت فراتر از استاندارد کودکان

یک مطالعه پیگیری تأیید کرد که بیشتر مکمل های کلسیم از منابع طبیعی تهیه می شوند فراتر رفت حداقل چند سطح سرب دیگر ، اما استانداردها فقط به حدود 8 میکروگرم رسید ، در حالی که سایر منابع متن تا سه برابر بود، همانطور که در ساعت 3:27 در معدن من مشاهده می کنید ویدیوبه

یک مطالعه کوچک انسانی روی سیترات کلسیم انجام شد انجام کدام استخوان نمونه برداری آنها بودند قبل و بعد از بسته شدن گرفته شده است پنج سالهای اضافی همانطور که در ساعت 3:49 در من مشاهده می کنید ویدیو، n وجود داشتo وارد شوید گروه کنترل ، همانطور که انتظار می رفت ، تنها با افزایش آماری ناچیز در گروه دریافت کلسیم مواجه شدبه با این حال، Oچه میتوانخیرt حدس بزن این که یک مارک مشخص به طور یکنواخت ایمن است ، زیرا برخی از مارک ها ممکن است استانداردهای بالاتری داشته باشند و برخی دیگر کیفیت پایین تری داشته باشند.این یعنی چی؟ “بیماران و مصرف کنندگان نباید نرخ تیراندازی ایمن را از آن آماده سازی فرض کنند چاپ نامs au ارائه می شوند توسط شرکت های دارویی شناخته شده“-به این معنا که، وجود دارد بدون ضمانت، حتی اگر با سازنده آن آشنا باشیمبه

برخی از آنها وجود دارد خبر خوب، اگر چه. آدهه ها اضطراب ، سطح سرب در مکمل های کلسیم کاهش یافته استبه در حقیقت، فرود آمده اند آنقدر تغییر دادن در سطوح پیشرو در خون تو ، بگیر افزودن کلسیم آلوده به سرب در این زمان حداقل خواهد بود. بنابراین ، این تأثیرات بر آلودگی سرب از مواد مغذی باید بودن علت جشن، نه زنگحداقل با توجه به مشاور برای a تولید کننده مکمل کلسیم

چی عجیب– و اندوه تکان دهنده –داستان.

راه مهم

  • سطح سرب در مکمل های کلسیم پس از چندین دهه نگرانی کاهش یافته است ، اما حتی شرکت های داروسازی معروف با نام های تجاری معروف نمی توانند ایمنی را تضمین کنند.
  • سرب در استخوان ها ذخیره می شود ، بنابراین برای مثال مصرف مکمل های کلسیم ساخته شده توسط استخوان ها می تواند به شما نور بدهد.
  • همچنین نشان داده شده که کربنات کلسیم (کلات کلاته یا پوسته صدف) دارای مقادیر قابل توجهی سرب در استخوان حیوانات است.
  • در مطالعه ای که بر روی محتوای اصلی 70 مارک مکمل کلسیم انجام شد ، بیش از نیمی از آنها سطح بالایی از خوردن کودکان را داشتند.
  • آلیسون هینز ، بازیگر مشهور این فیلم نیز حمله به پای زن 50، او روزانه مکمل کلسیم تهیه شده از استخوان اسب را مصرف کرد و به قدری خراب شد که قادر به راه رفتن نبود. وقتی پزشکان نتوانستند او را شناسایی کنند ، او کتابهای موجود در کتابخانه پزشکی را بررسی کرد و پس از بررسی کتاب مسمومیت های صنعتی متوجه شد که یک مورد معمول مسمومیت با سرب دارد.
  • سازمان غذا و داروی ایالات متحده از خانم هاینس به دلیل “تمرکز اصلی بر برنامه ریزی وی برای کنترل فلزات سنگین در غذاها و مکمل ها” به عنوان “کاتالیزور کلیدی” قدردانی کرد.

جی! آیا زنان باردار باید قرص کلسیم برای کاهش سطح رهبر مصرف کنند؟ است فیلم بارداری که گفتمبه

حتی اگر مواد مغذی آلوده نباشند ، جی! آیا مکمل های کلسیم بی خطر هستند؟ و جی! آیا مکمل های کلسیم مناسب هستند؟ جخوب آن ها ویدیو بیشتر بدانید.

جی! منابع کلسیم شیر چطور؟ دیدن جی! آیا شیر برای استخوان های ما مفید است؟به

ویدئوهای بسیار بیشتری در آن دارم رهبری اینجابه


در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسال های زنده من را بررسی کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *