آبرسانی به جهادگران کشور آغاز شد/ ۱۰ هزار روستا آب شرب آبرسانی می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر محرابیان شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند با اشاره به اینکه مهمترین دلیل سفرهای کشوری و سفرهای رئیس جمهور و هیات دولت شناسایی اولویت ها و پروژه های نیمه تمام است، اظهار داشت: در این راستا باید به این موضوع پرداخته شود. وی در مورد بودجه سال ۱۴۰۱ نیز گفت: این بودجه بسیار خوب و ارزشمند است. م.

با محرابیان آه شرم آور است که ۴۳ سال بعد از انقلاب ۳۰، ۴۰ روستای دماوند آب ندارند، وزارت نیرو برای حل این مشکل برنامه جهاد آبرسانی سراسری را راه اندازی کرده است، همه ظرفیت ها و ظرفیت های کشور را دارد. فرصت هایی برای اجرای پروژه های ساختمانی در مقیاس بزرگ.

وزیر نیرو گفت. بیشترین مشکل دماوند تامین آب و فاضلاب است. وی افزود: برای مشکلات آبرسانی و فاضلاب این شهرستان از خصوصی سازی و خیرین کمک گرفته و وام های لازم را ارائه خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از این مناطق مهم که به عنوان کار نیمه تمام در نظر گرفته می شود، آبرسانی روستایی است. در این راستا آبرسانی جهادی را آغاز کرده ایم. این طرح در ۱۰ هزار روستای کشور در حال اجراست. برای سایر شهرها و روستاها این طرح مشکل کم آبی را حل می کند.

محرابیان گفت: مشکل درمان یکی از مشکلات اساسی دماوند است. در دولت رشد خواهد داشت و اعتبارات را در این زمینه افزایش خواهیم داد.